David Teymur: „Moim celem jest pas”

Josh Hedges/ZuffaLLC

David Teymur gotowy do rywalizacji z najlepszymi zawodnikami kategorii lekkiej.

David Teymur (7-1) nie śpieszy się w dążeniu do ostatecznego celu, jakim jest mistrzowski pas. Ostatnie zwycięstwo nad Drakkarem Klosem (8-1-1), przybliżyło go jednak znacznie do rywalizacji z zawodnikami z top10 rankingu kategorii lekkiej.

Podczas gali UFC 218, Teymur pokonał Drakkara Klose’a przez jednogłośną decyzję. Dla Drakkara, była to pierwsza przegrana walka w karierze.

Szwed zdaje sobie sprawę z tego, że „Nie od razu Rzym zbudowano”, ale zamierza rozpocząć polowanie na mistrzowski pas kategorii lekkiej.

Chcę zmierzyć się z kimś, kto znajduje się w pierwszej 10 rankingu. Moim celem jest mistrzowski pas.

Teymur zapytany na konferencji, jak ocenia swój rok w Oktagonie, użył po prostu słowa „dobry”. Przed zdominowaniem Drakkara, Teymur pokonał kolejnego mocnego zawodnika, jakim jest Lando Vannata. Za ten pojedynek, Szwed został nagrodzony bonusem za walkę wieczoru.

Pokonanie Vannaty, było pierwszym zwycięstwem Teymura w UFC przez decyzję sędziów.

Ludzie uwielbiają mój styl. Daję ludziom to co chcą zobaczyć. Zwracam im wartość za bilety które wydali, także robię to co do mnie należy.

David Teymur powiedział również, że w najbliższym czasie zamierza odpocząć, i spędzić czas w Miami.

Pracuj ostro, baw się ostro.

2 thoughts on “David Teymur: „Moim celem jest pas”

  1. Ma dobrą formę. Widać, że się nie obijał. Regularne treningi, zbilansowana dieta i LargoMass zrobiły swoje. Też stosuję ten suplement i jestem bardzo zadowolony. Arginina, karnityna i tribulus przyśpieszają rozbudowę tkanki mięśniowej, co jest głównym celem moich treningów. Dodatkowo preparat ma całkowicie naturalny skład, który nie obciąża wątroby i nie wpływa negatywnie na organizm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.