Davi Ramos vs. Zubaira Tukhugov i Ben Rothwell vs. Philipe Lins usunięte z rozpiski UFC Fight Night 187

Getty images / UFC

Sobotni event stracił dwa pojedynki.

Jak poinformował dziennikarz Igor Lazorin, z powodu kontuzji Zubaira Tukhugov (19-5-1, 4-2-1 w UFC) musiał wycofać się z walki przeciwko Daviemu Ramosowi (10-4, 4-3 w UFC), do której miało dojść podczas UFC Fight Night 187. Event ten odbędzie się w najbliższą sobotę, więc organizacja na pewno nie znajdzie zastępstwa.

Tukhugov w zeszłym roku stoczył dwie walki, Rosjanin najpierw znokautował Kevina Aguilara a później na punkty musiał uznać wyższość Hakeema Dawodu.

Ramos nie wygrał walki od maja 2019r. kiedy na punkty pokonał Austina Hubbarda. Teraz Davi ma za sobą dwie przegrane z rzędu poniesione z rąk Islama Makhacheva i Armana Tsarukyana.

Z rozpiski sobotniej gali wypadło także starcie w wadze ciężkiej, w którym Ben Rothwell (38-13, 8-7 w UFC) miał mierzyć się z Philipe Linsem (14-5, 0-2 w UFC). Jeden z zawodników doznał kontuzji eliminującej go z możliwości walki w sobotę. Pojedynek ten najprawdopodobniej odbędzie się w późniejszym terminie.

Rothwell powróci do klatki po przegranej na punkty w walce z Marcinem Tyburą. Wcześniej Amerykanin z sukcesem odprawił Stefana Struve’a i Ovince’a Saint Preuxa.

Lins jest związany z UFC od roku jednak nie odniósł jeszcze zwycięstwa w oktagonie, w największej organizacji MMA na świecie Philipe przegrał starcia z Andreiem Arlovskim i Tannerem Boserem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *