Dave Meltzer 'Lesnar szuka okazji, by uciec z UFC’

Wg Dave’a Meltzera, dziennikarza piszącego o MMA dla Yahoo! Sports oraz Wrestling Observer, Brock Lesnar szuka tylko okazji, by uciec z UFC.

Dave podczas swojego programu radiowego mówi, że Velasquez zmienił całkowicie nastawienie Lesnara do walki i ten drugi nie chce ryzykować kontuzji podczas walki. Zawodnik jest ustawiony finansowo i nie musi walczyć dla pieniędzy i dlatego rozmyśla nad takim wyborem.

Ponadto Meltzer donosi, że Lesnar nie był jeszcze ani razu w swojej akademii i nie odbiera telefonów ani od Dany, ani od innych ludzi ZUFFY, którzy chcą zaproponować mu kolejną walkę. Wszystko za sprawą nowego mistrza wagi ciężkiej. Lesnar spędza obecnie czas na polowaniach i chciałby wystąpić na najbliższej WrestleManii, która ma mu zagwarantować dwa miliony dolarów za 30 minut roboty.

Tak czy inaczej Lesnar ma tylko jeszcze jedną walkę w kontrakcie w UFC i nie zanosi się, aby chciał przedłużać umowę z największą organizacją MMA na świecie. Cokolwiek zrobi trzeba przyznać jedno: Lesnar ma głowę do interesów.

Najpierw wypromował się w wrestlingu, później epizod w UFC, gdzie zarabiał nie najgorzej i teraz bardzo prawdopodobne, że powróci do WWE, gdzie dostanie 2 miliony za walkę.

28 thoughts on “Dave Meltzer 'Lesnar szuka okazji, by uciec z UFC’

 1. może ciut przesadzone te spekulacje, niemniej łatwość zdobywania pokaźnych $ przez Lesnar’a na fake wrestlingu może byc jakimś tam czynnikiem przemawiającym za szukaniem łatwiejszego zarobku

 2. Głowe do intersów ma ale też nie sądze, aby Brock zrywał z MMA. Jak mi sie wydaje na walki takie jak WWE np. Rampage potrzebował bodajze zgody z UFC, a czy Brock ją dostanie? 2 mln za 30 minut rzucania, kto by nie chcial 😀

 3. Ja bym poczekał z tym założeniem co do jego odejścia.. Skoro nikt się z nim nie może skontaktować to skąd wiadomo co chce zrobić.. Jednak zastanawiające jest dlaczego tak długo się odcina od mediów.. Jak zwykle poczekamy zobaczymy…

 4. Ja myślę że Brock wróci,, poprawi stójkę, walkę z pleców i jeszcze nie raz namiesza w wadze ciężkiej. Lesnar nie ma słabej psychy! Pokazał że ma jaja w walce z Carwinem, nie wiem skąd ten głupi pomysł.

 5. nie jest zadnym cieniasem tylko ma glowe na karku , nie jak mariusz… pokazal ze jest swietnym zawodnikiem, moze nie chce mu sie juz walczyc dorobil sie swojego i nic wiecej mu nie trzeba czuje ze nie da rady pokonywac najlepszych. a napewno wiedzial ze nie bd latwo po walce z Shanem Carwinem. kontrakt wypelni i juz.

 6. kacz: Wy jestescie naprawdę tacy ślepi czy głupi może ?? Pisze jak bykw 4 akapicie że Lesnerowi została ostatnia walka do wypełnienia kontraktu w UFc.

  to ty się nie znasz.Lesnar nie ma jednej walki w kontrakcie tylko 5. Przed UFC 100 podpisał umowę na 8.
  „Te plotki o jego odejściu z MMA to źle zrozumiane i pewnie jeszcze gorzej przetłumaczone przez polskie portale słowa Dave’a Meltzera”
  „W dzisiejszej audycji Meltzer mówi, że Brock chce stoczyć jedną lub dwie walki w UFC w przyszłym roku oraz wystąpić na Wrestlemanii. Jego spekulacja jest taka, że Lesnar zgodzi się być trenerem TUFa, jeśli Dana pozwoli mu na jeden występ w WWE (za “walkę” na Wrestlemanii oferują mu ponad 2 mln $).”

 7. co? wraca do wrestlingu to chyba znowu zacznie koksić i będzie ważył 140 kg jak kiedyś, a nie te marne 120 ,za chudy
  już se wyobrażam lesnara, koksa jak kiedyś ,jeszcze ta broda i blizna będzie mu pasowało na powrót do wwe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *