Darren Till wystrzelił serię w kilku czołowych zawodników dywizji półśredniej

UFC.com

Były pretendent do tytułu wagi półśredniej UFC Darren Till, wziął ostatnio na celownik byłego mistrza wagi lekkiej Rafaela Dos Anjos, Santiago Ponzinibbio, Colby’ego Covingtona i Bena Askrena, puszczając im wiązankę ostrych słów.

Till, który 16 marca zmierzy się z Jorge Masvidalem na gali UFC on ESPN+ 5 w Londynie, nazwał zarówno Rafaela dos Anjos jak i Santiago Ponzinibbio „przerażonymi szczurami”.

„UFC błagało każdego o walkę w Londynie, a Santiago i Rafael zorganizowali sobie walkę ze sobą przez co nie będą musieli walczyć ze mną. Szalone, kłamliwe szczury!!!!”

„Dos gówniane ścierwo i Ponzi gówniane ścierwo nigdy ze sobą nie zawalczą, ponieważ starają się być szczurami kryjącymi się za plecami UFC i za bardzo się boją walczyć ze mną hahahahaha jesteście mupetami.”

Darren Till zwrócił też swoją uwagę na byłego mistrza wagi półśredniej Bellatora i ONE Championship Bena Askrena, który ma przed sobą debiut w UFC oraz na byłego tymczasowego mistrza wagi półśredniej UFC Colby’ego Covingtona.

„Ben Askren ssie wielkiego pryszczatego ku**sa.”

„Colby Covington jest je**ym grubym gównianym ścierwem!!! Werdum rzucił ci boomerangiem w twarz, a ty poprosiłeś swoją siostrę o wsparcie ty je**ny szczurze.”

Były mistrz wagi lekkiej UFC, Rafael dos Anjos, jako pierwszy odpowiedział na niewybredne komentarze Darrena Tilla:

Następnie kontrę wystosował Ben Askren:

„Łapię jak niskie jest twoje IQ. Ty także ssiesz w walce. Do zobaczenia wkrótce Darren.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *