Darren Till wkurzony na Andersona Silvę za namawianie do walki z Conorem McGregorem

UFC.com

Były mistrz wagi średniej UFC Anderson Silva podniósł ciśnienie Darrenowi Tillowi swoim wyborem rywala na kolejną walkę przez co Anglik nie mógł się powstrzymać przed napisaniem Brazylijczykowi kilku ostrych słów.

Nie jest tajemnicą, że Darren Till chce toczyć duże walki ze znanymi nazwiskami, pomimo ostatniej porażki w walce z mistrzem wagi półśredniej Tyronem Woodley’em. Woodley poddał Tilla w drugiej rundzie na gali UFC 228.

Tymczasem jakiś czas temu, Anderson Silva wzywał do walki z Conorem McGregorem, ponieważ „The Notorious” wyraził zainteresowanie pojedynkiem z byłym mistrzem wagi średniej jeszcze przed swoją walką z Khabibem Nurmagomedovem na gali UFC 229. Chęć walki z Irlandczykiem wyrażał także Darren Till. Wygląda na to, że słowa Silvy o walce z McGregorem podziałały na Tilla jak płachta na byka, ponieważ Anglik napisał na Twitterze niewybredny komentarz w stronę Brazylijczyka.

„Andersonie Silva, właśnie usłyszałem o tym gównie o którym powiedziałeś. Co do ch**a chcesz zrobić starając się podjąć walkę z Conorem McGregorem. Nie dostaniesz tej walki ty łysy dupku, będę walczył z tobą na gali w Londynie. sklepię ci tę łysą głowę, tak jak to zrobił Bisping. #SamuelLJackson.”

Po poniesionej porażce w walce o pas z Tyronem Woodley’em, ogłoszenie kolejnej walki Darrena Tilla będzie bardzo interesujące. Jeżeli Till faktycznie chce walczyć na UFC w Londynie, to będziemy musieli poczekać aż do marca przyszłego roku. W związku z problemem zbijania wagi do limitu 170 funtów, Till ma zamiar przejść do dywizji średniej, więc pojedynek z powracającym z zawieszenia Andersonem Silva byłby interesującą opcją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *