Darren Till vs. Stephen Thompson w planach podczas gali UFC w Anglii, 24 lutego 2018 roku

fansided.com

Szykuje się nam wielki pojedynek w kategorii półśredniej na angielskiej ziemi.

Dana White poinformował o planowanych przenosinach miejsca gali UFC on FOX 28, która odbędzie się 24 lutego 2018 roku. Pierwotnie gala miała odbyć się w Orlando na Florydzie, ale aktualnie mówi się, że będzie to miasto w Anglii, być może Liverpool. Transmisja tej gali planowo miała się odbyć za pośrednictwem telewizji FOX.

Całe zamieszanie spowodowane jest próbą zestawienia Darrena Tilla (16-0-1) ze Stephenem Thompsonem (14-2-1). Till, który w spektakularny sposób rozprawił się z Donaldem Cerrone podczas gali w Gdańsku, cieszy się ogromną popularnością fanów w swoim kraju, dlatego Dana White próbuje przenieść galę z Florydy do Anglii. Jeśli całe przedsięwzięcie dojdzie to skutku, to będziemy świadkami dwóch gal UFC zorganizowanych na angielskiej ziemi w przeciągu miesiąca.

Stephen Thompson w swojej ostatniej walce dla UFC, pokonał przez jednogłośną decyzję Jorge Masvidala podczas UFC 217 w Nowym Jorku. Przed walką z Masvidalem stoczył dwa pojedynki mistrzowskie z Tyronem Woodleyem. Pierwszy pojedynek zakończył się remisem, natomiast w drugim wygrał Woodley przez jednogłośną decyzję sędziów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.