Darren Till o swojej porażce z Tyronem Woodley’em na gali UFC 228: Wciąż jestem najlepszy, wiem o tym

Cooper Neill/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Darren Till zmierzył się w miniony weekend na gali UFC 228 z Tyronem Woodley’em w walce o pas wagi półśredniej, ale przegrał ją przez poddanie w drugiej rundzie. Anglik skomentował tę walkę i oświadczył, że wróci silniejszy.

Darren Till doznał pierwszej porażki w swojej karierze MMA, ale pomimo tej pierwszej przegranej „The Gorilla” jest bardzo zdeterminowany, by stać się jeszcze lepszym i w przyszłości najlepszym zawodnikiem w historii. W rozmowie z mediami po walce, Brytyjczyk zapewnił, że nadal będzie dążył do tego, aby być najlepszym zawodnikiem w historii – pomimo tego, jak bardzo bolesna jest ta pierwsza porażka.

„To po prostu boli, ponieważ dotarłem do tego miejsca, byłem o krok od tego, aby zrobić to, co postanowiłem zrobić, zdobyć ten pas i być najlepszym. Wciąż jestem najlepszy, wiem o tym. Po prostu rozmawiałem z Woodley’em za kulisami i on przegra. Jon Jones przegrał. Georges St-Pierre przegrał.

Wszyscy wielcy zawodnicy przegrywali. To moja pierwsza porażka, ale wciąż jest w porządku tylko jestem po prostu zdenerwowany. Nie ma tutaj co lukrować.”

Darren Till kontynuował, odnosząc się do swoich porażek w rywalizacji w kickboxingu.

„Wierzę, że każdy dozna kiedyś porażki, bez względu na to, co robisz. Są tacy ludzie, którym się to udaje, Floyd Mayweather, inni faceci, którzy uciekają bez porażki. Przegrałem kilka razy w życiu, nie znałeś mnie przed MMA. Przegrałem trzy razy, właściwie przegrałem o tytuł mistrzowski w Kanadzie i to było dla mnie coś okropnego. To jedna z tych przykrych rzeczy. Zmierzę się z tym. To wszystko odwróci się, kiedy powrócę w przyszłym roku, musisz pamiętać, że wróciłem w zeszłym roku po 18-miesięcznej przerwie. Walczyłem w Szwecji, Rotterdamie, Polsce, a potem walczyłem w Liverpoolu o teraz w Teksasie. To była dla mnie prawdziwa jazda. Porażka przyszła tej nocy.

Posłuchaj, prawdopodobnie będzie jeszcze kolejna porażka, ale jak mówię, nadal będę najlepszym wojownikiem wszech czasów, wiem, że nim jestem. To nic nie zmienia. Po prostu nie mogę cię teraz okłamywać. Jestem zmartwiony, jestem rozbity. Dziś jestem zraniony, jestem osobą, która cierpi.”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Shit happens, well done @twooodley. You will all see me very soon! @snoopdogg you’re a fucking bitch, Fuck You!!!

Post udostępniony przez Till (@darrentill2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *