Darren Till 12 funtów ponad limitem dywizji półśredniej

themaclife.com

Anglik na dobrej drodze do zrobienia wagi przed mistrzowskim starciem.
W sobotę Darren Till (17-0-1, 5-0-1 w UFC, #2 w rankingu UFC) stanie przed życiową szansą walki o mistrzostwo UFC podejmując Tyrona Woodleya (18-3-1, 6-2-1 w UFC). Problemy ze zrobieniem wagi w przeszłości determinują wiele pytań o wagę Anglika przed starciem na UFC 228.

Temat ten poruszono także podczas wczorajszych otwartych treningów przed sobotnią galą. Sam zawodnik zapewniał, że wczoraj rano ważył 182 funty tj. ok. 82,62kg.

Zobaczymy. W piątek nie będę cięższy niż 170 funtów. Na szczęście tradycyjnie będe mógł mieć ze sobą Colę, którą zawsze lubię mieć. Zobaczymy. Ale nie patrzę w przód, nie myślę o tym co jutro, nie myślę o piątku. Myślę o tym co dzisiaj, o otwartych treningach.

Till dodał, że dokładnie tyle samo ważył w środę przed potyczką z Donaldem Cerrone (33-11 1 NC, 20-8 w UFC, #12 w rankingu UFC) i wówczas ścinanie wagi poszło łatwo.

Nigdy nie powiem, że to jest świetne zbijanie, ale zawsze jest ciężko. Jestem w formie, jestem skoncentrowany, waga jest w porządku. Nigdy nie chcę mówić, że zbijanie wagi jest świetne, ale to było najlepsze zbijanie jak do tej pory. Zawodnicy to robią i ja się z tym nie zgadzam, to kłamstwo. Waga nie jest dobra. Nie chcę z nikim gadać, chcę po prostu to zrobić. To jest biznes, i sobota jest biznesem, piątek jest biznesem, moje życie jest biznesem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *