Daniel Skibiński vs. Davy Gallon dodane do rozpiski Babilon MMA 3 w Radomiu

Daniel Skibiński poznał rywala, z którym zmierzy się w Radomiu.

Daniel Skibiński (10-5, 1 KO, 2 Sub) poznał nazwisko rywala, z którym zmierzy się podczas gali Babilon MMA 3. 16 marca w Radomiu umiejętności utalentowanego Polaka sprawdzi Davy Gallon (16-6-2, 2 KO, 7 Sub).

„Skiba” jest notowany w czołówce kategorii półśredniej nad Wisłą. Notuje serię 4 zwycięstw z rzędu. Aktualnie ma na koncie 10 wygranych i 5 porażek. W organizacji kierowanej przez Tomasza Babilońskiego wystąpi po raz drugi. W lutym zawodnik Ankosu MMA Poznań związał się z Babilon MMA długoterminowym kontraktem.

Jego rywalem będzie doskonale znany w Polsce Gallon. Francuz to mistrz federacji Fight Exclusive Night w dywizji półśredniej. W starciu o tytuł pokonał Michała Michalskiego, który w ostatnim czasie związał się KSW. Gallon walczył na galach w Polsce trzykrotnie i za każdym razem zwyciężał. Oprócz Michalskiego ma na rozkładzie Mariusza Radziszewskiego i Rafała Błachutę.

Zapowiadałem, że chcę się mierzyć z mocnymi przeciwnikami i cieszę się, że organizacja daje mi taką możliwość. Gallon to idealny rywal na tym etapie mojej kariery

– przekonuje Skibiński.

Karta walk Babilon MMA 3 już przedstawia się bardzo ciekawie. W Radomiu wystąpią mistrz olimpijski Szymon Kołecki, Łukasz Borowski, Rafał Haratyk, Michał Elsner, Łukasz Bugara, Mateusz Siński, Daniel Rutkowski, Michał Orkowski, Łukasz Łysoniewski, Piotr Przepiórka, Piotr Kacprzak oraz Dawid Wylegała. Kolejne nazwiska w karcie pojawią się wkrótce.

Transmisję z Radomia będzie można oglądać na sportowych antenach Polsatu. Ostatnie bilety są dostępne w serwisie eventim.pl.

Wiadomość prasowa
Babilon MMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *