Daniel Sarafian schodzi do półśredniej, nowe walki w kartach gal UFC

Po stoczeniu 3 walk w dywizji -84kg Sarafian schodzi do półśredniej.

Daniel Sarafian (8-4, 1-2 w UFC) w UFC zadebiutował na gali UFC on FC: Belfort vs Bisping przegrywając niejednogłośną decyzją z C.B. Dollawayem. Później pokonał Eddie Mendeza a w ostatnim boju, będącym de facto finałem TUF: Brazil przegrał na punkty z Cezarem Ferreirą. Na UFC 174 Daniel zmierzy się z Kiichi Kunimoto (16-5, 1-0 w UFC). Japończyk w debiucie dla UFC zaliczył zwycięstwo dzięki dyskwalifikacji jego przeciwnika, Luiza Dutry za  nieprzepisowe uderzenia lokciem w tył głowy.

Do karty UFC 173 dołączył pojedynek w wadze lekkiej pomiędzy Anthony Njokuanim (16-7, 3-3 w UFC) a Vincem Pichelem (8-1, 1-1 w UFC). Obaj Panowie wygrali swoje ostatnie walki, Njokuani w ostatniej walce w drugiej rundzie znokautował Rogera Bowlinga a Pichel wypunktował Garetta Whiteleya.

Kolejną walką dodaną do rozpiski UFC Fight Night 42 będzie pojedynek Bobby’ego Voelkera (24-11, 0-3 w UFC) z Lancem Benoistem (6-2, 1-2 w UFC). Prawdopodobnie przegrany tego starcia opuści UFC, Voelker przegrał wszystkie 3 pojedynki w oktagonie UFC a Benoist przegrał ostatnie 2 starcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *