Daniel Omielańczuk – wywiad dla fight24.pl

Kolejny zawodnik Nastula Team odpowiedział na kilka naszych pytań. Tym razem Daniel Omielańczuk krótko podsumował ubiegły rok oraz opowiedział o planach sportowych i nie tylko na najbliższe miesiące.

5 thoughts on “Daniel Omielańczuk – wywiad dla fight24.pl

  1. No tak z tym numerem 3 to może troszke przesadziłeś , bo myśle , że ostatnie walki Karola Bedorfa pokazały ogromny postęp w jego karierze ,rywale byli solidni więc myśle , że Coco jak najbardziej TOP 3 Daniel TOP 4 , nadal nie rozumiem dlaczego KSW lub MMATTACK nie chcą promować tak solidnego zawodnika jakim jest Daniel , rozumiem doskonale , że bierze co dają , że zawodnicy 2 klasy niżej , ale to jest praca , a jak jest dobry pieniądz to trzeba sie za niego brać , więc hejt w strone Daniela według mnie jest co najmniej nie na miejscu , jestem ciekaw co to za gala i rywal może PROFC i Melikov ?

  2. Daniel i Karol reprezentują podobny solidny europejski poziom. Umiejętności Omielańczuka trudniej zweryfikować bo walczy z jakimiś dziwnymi przeciwnikami a Bedorf jak najbardziej idzie do przodu. Czekam na Nastule. A co się dzieje z Dąbrowskim? Jakby zebrać w jednej organizacji wszystkich bardziej znanych polskich ciężkich to można by zrobić fajny turniej polskiej wagi ciężkiej. Nawet dołożyłbym miszczów typu Wiśnia, Bazelak, Waluś i im podobni. Spokojnie by starczyło na 3 gale. Wiem ,że to nie możliwe ale można pomarzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.