Daniel Cormier wyklucza walkę Anthony’ego Johnsona z Jonem Jonesem

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Getty Images
Brandon Magnus/Zuffa LLC/Getty Images

Najwyraźniej pomysł Dana White’a o walce Anthony’ego Johnsona z Jonem Jonesem jako eliminator do walki o pas nie spodobał się Danielowi Cormieriowi.

W miniony weekend na gali UFC 202 Anthony Johnson w imponujący sposób rozprawił się z Gloverem Teixeirą nokautując go w zaledwie 13 sekund pierwszej rundy. Biorąc pod uwagę ostatnie zawirowania wokół Jona Jonesa, pojedynek Johnsona z Teixeirą miał być eliminatorem do walki o pas z Cormierem. Dodatkowo „Rumble” jak i „DC” zgodzili się na pojedynek.

Pomysł Dana White’a nie spotkał się z aprobatą zarówno Johnsona jak i Cormiera, który w ten sposób skomentował te informacje:

„Walka Cormier vs Johnson 2 odbędzie się. Ten facet zasługuje na walkę o pas, a ja chętnie mu ją dam. Do zobaczenia wkrótce Johnson! #andstill”

Po tym jak Jon Jones został usunięty z karty walk UFC 200 i tym samym nie stoczył pojedynku rewanżowego z Danielem Cormierem, DC stwierdził, że nie zamierza już więcej czekać na Jonesa. Cormier chce walczyć z kimkolwiek innym bez względu na to jaki będzie wyrok komisji USADA w sprawie Jona Jonesa.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Chcielibyście zobaczyć eliminator do walki o pas między Johnsonem i Jonesem, czy uważacie, żet ym razem to Jones powinien poczekać w kolejce i zawalczyć dopiero ze zwycięzcą Cormier vs Johnson?

2 thoughts on “Daniel Cormier wyklucza walkę Anthony’ego Johnsona z Jonem Jonesem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *