Daniel Cormier wierzy, że Volkan Oezdemir stanie z nim do walki o pas

bjpenn.com

Problemy prawne Volkana Oezdemira po bójce przed barem w Fort Lauderdale mogą pokrzyżować plany jego walki o tytuł wagi półciężkiej z mistrzem Danielem Cormierem.

Daniel Cormier uważa jednak, że ta sprawa  ​​zostanie rozwiązana w odpowiednim czasie i dojdzie do tego pojedynku.

Oezdemir został niedawno aresztowany za pobicie do jakiego miał się dopuścić w sierpni. Zawodnicy tacy jak Jimi Manuwa i Ovince Saint Preux zaproponowali swoje zastępstwo za Szwajcara, gdyby jego problemy prawne uniemożliwiły mu podjęcie walki o pas wagi półciężkiej.

W ostatnim odcinku swojego podcastu „Talk & Talker” Daniel Cormier dyskutował na temat sytuacji Volkana Oezdemira i statusu ich walki.

„Wierzę, że walka się odbędzie, ponieważ jak rozumiem on się bronił. Jeśli ci faceci robili cokolwiek, a co można udowodnić jako samoobrona, masz prawo się wtedy bronić. Jeśli więc będzie się bronił, to walka nadal będzie aktualna. Mam nadzieję, że to się odbędzie zgodnie z planem. Jeśli tak nie będzie, to jest wielu innych kandydatów. Myślę jednak, że może być OK. Jeśli było ciężkie pobicie, to masz prze****e. Cokolwiek takiego oznacza koniec. Nie ma co do tego pytań, nie ma wtedy innej opcji. Jeśli uderzasz kobietę, jesteś ku**a skończony. Tak jak powinno być. Zobaczymy.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.