Daniel Cormier wierzy, że może pokonać Jona Jonesa. Jest odpowiedź Jonesa

Toronto Star via Getty Images

Pojawił się kolejny odcinek opery mydlanej pod tytułem „Daniel Cormier vs Jon Jones” w którym mistrz wagi półciężkiej powiedział, że wciąż wierzy w to, że pokona Jona Jonesa. Na odpowiedź „Bones’a” nie trzeba było długo czekać.

Rywalizacja między Cormierem i Jonesem jest jedną z największych i najgorętszych w historii UFC dlatego za każdym razem, gdy pojawiają się jakieś nowe informacje i wzmianki dotyczące tych zawodników i ich kolejnej walki, pojawiają się ogromne emocje.

Nie inaczej jest w przypadku ostatniej wypowiedzi Daniela Cormiera w rozmowie z MMAFighting w której powiedział:

„Chcę walczyć z Jonem Jonesem. Wciąż wierzę w to, że mogę wygrać z Jonem Jonesem.”

Cormier i Jones mierzyli się już dwukrotnie przy okazji gal UFC 182 i UFC 214 i w obydwu pojedynkach zwycięzcą był Jon Jones, chociaż za pierwszym razem został pozbawiony tytułu za naruszenie regulaminu organizacji, a za drugim razem wynik walki został zmieniony na nierozstrzygniętą ze względu na oblane testy antydopingowe Jonesa. Za każdym razem tytuł mistrza wagi półciężkiej wracał do Daniela Cormiera. Jak widać te dwie przegrane walki z Jonesem ciążą Cormierowi, który najwyraźniej ma ochotę na trzecią walkę.

Wypowiedź Cormiera natychmiast została skomentowana przez byłego mistrza Jona Jonesa, który rzucił wyzwanie „DC”.

Zanim jednak ktokolwiek zacznie na poważnie myśleć o trylogii Cormier vs Jones, mistrz wagi półciężkiej Daniel Cormier przejdzie do dywizji ciężkiej w której zmierzy się z mistrzem Stipe Miocicem w super walce na gali UFC 226 w lipcu.

One thought on “Daniel Cormier wierzy, że może pokonać Jona Jonesa. Jest odpowiedź Jonesa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *