Daniel Cormier vs Jon Jones 2 walką wieczoru UFC 214, Cris Cyborg wciąż bez rywalki

Wygląda na to, że Jon Jones wróci do występów w walkach wieczoru pomimo tego, że Dana White mówił iż nie zaryzykuje zestawienia go w głównych pojedynkach.

Chris Taylor z BJPenn.com poinformował o tym, że Jon Jones zostanie zestawiony w walce wieczoru gali UFC 214 i zmierzy się w długo oczekiwanym rewanżu z Danielem Cormierem, a stawką tego pojedynku ma być oczywiście tytuł wagi półciężkiej. Gala ta zaplanowana jest na 29 lipca w Anaheim w Kalifornii.

Dla Jonesa będzie to pierwsza walka od kwietnia ubiegłego roku i chociaż miał zmierzyć się z Danielem Cormierem w lipcu na UFC 200, to z powodu oblanych testów antydopingowych pojedynek został odwołany, a Jon Jones zawieszony na rok.

Co do Cris Cyborg Justino, to wciąż sprawa jest niepewna i nie ma oficjalnie potwierdzonej przeciwniczki dla Brazylijki, chociaż w minionym tygodniu informowano, że ma się zmierzyć o zwakowany pas wagi piórkowej z Megan Anderson — mistrzynią dywizji piórkowej Invicta FC. Pojawiły się informacje o tym, że aktualna mistrzyni UFC Germaine de Randamie ma problemy osobiste i zamierza zwakować tytuł. Nie wiadomo jednak, czy zdecyduje się na ten krok i czy Justino będzie walczyć o tymczasowy tytuł, czy o zwakowany pas.

2 thoughts on “Daniel Cormier vs Jon Jones 2 walką wieczoru UFC 214, Cris Cyborg wciąż bez rywalki

  1. Uwierzę w to jak zobaczę JJ z DC w octagonie 🙂 wreszcie cos zaczyna sie dziać w UFC… bo zastój był straszny… cała elita nie walczyła. Pozdro Cain oraz Mustela i reszta 🙂 and the new LHW Champ … 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *