Dana White zdradza szczegóły na temat nowej platformy internetowej

Dana White powiedział jakiś czas temu, że UFC ma ogromne plany na 2014 rok i z tego powodu postanowił teraz rozwinąć nieco ten wątek.

W październiku organizacja ogłosiła, że zamierza zorganizować przynajmniej 35 gal w przyszłym roku, a ostatnio zapowiedziano, że będzie ich nawet około 50. W wywiadzie dla MMA Junkie.com, Dana White zdradził, że organizacja ma w planach stworzenie specjalnej platformy internetowej, co pozwoli najzagorzalszym fanom oglądać wszystkie gale UFC z całego świata.

„Gale, które robimy w Chinach są dla ludzi z Chin, a te które organizujemy w Europie docierają do ludzi z Europy. Niedługo jednak to się zmieni dzięki nowej cyfrowej sieci, którą uruchamiamy. Najwięksi fani będą mogli niedługo bez problemu oglądać wszystkie gale.

To kompletnie nowe doświadczenie, ponieważ będzie to się dziać wokół walk na żywo. Oczywiście same walki to nie wszystko, gdyż będziesz mieć dostęp do biblioteki i wielu programów umieszczonych na tej platformie. Ale to co będzie najważniejsze, to niewiarygodnie duża liczba walk na żywo.”

Według raportu, większość kart UFC będzie transmitowana na FOX Sports 1 oraz 2 i oczywiście wciąż będzie to system PPV.

Zapewne ten pomysł będzie miał swoich zwolenników i przeciwników, którzy sądzą że UFC już teraz produkuje zbyt wiele gal. Dla największych fanów będzie to natomiast fantastyczna rzecz. Interesujące jest jednak to, ile będzie kosztować subskrypcja na tę platformę.

One thought on “Dana White zdradza szczegóły na temat nowej platformy internetowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *