Dana White zdementował informacje o tym, że Nate Diaz wystąpi na gali UFC 227

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Wygląda na to, że ostatnie informacje o powrocie Nate’a Diaza do Oktagonu na gali UFC 227 były przedwczesne, ponieważ prezydent UFC Dana White zdementował te doniesienia.

Nate Diaz swoją ostatnią walkę stoczył na gali UFC 202 przegrywając w rewanżu z Conorem McGregorem. Od tamtego czasu wielokrotnie mówiono o jego powrocie, ale do tej pory nie udało się doprowadzić do kolejnej walki.

W tym tygodniu ESPN poinformowało, że Diaz rozmawiał z UFC o potencjalnym powrocie do klatki w nadchodzącej gali UFC 227. Z kolei Kevin Iole z Yahoo Sports skontaktował się z szefem UFC i poprosił o komentarz na temat tego raportu. Jak się okazuje, White zdementował wcześniejsze doniesienia.

„Proponujemy mu walkę co 3 lub 4 miesiące od czasu jego ostatniej walki. Nic się nie dzieje w tej kwestii.”

Wciąż jest szansa, że ​​organizacji uda się dogadać z Diazem na walkę w późniejszym terminie, a co do potencjalnych przeciwników, to wymienia się Eddiego Alvareza, Kevina Lee, Dustina Poiriera czy nawet Justina Gaethje. Jest też bardzo możliwe, że Nate Diaz czeka na powrót Conora McGregora, aby stoczyć z nim trylogię, która jest określana jako walka, która musi się odbyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *