Dana White zapowiedział rychły powrót The Ultimate Fightera

Prezydent UFC Dana White powiedział podczas Reddit AMA, że reality show The Ultimate Fighter powróci już „wkrótce”.

Fani MMA zakładali, że The Ultimate Fighter jest już martwym projektem po tym, jak program tracił na oglądalności w ostatnich latach i miał coraz mniejsze wsparcie ze strony fanów i mediów. Kiedy White zaprezentował Contender Series, wydawało się, że jest to naturalny postęp w stosunku do TUF, a wielu fanów uważało, że jest to znak, że UFC na dobre zrezygnuje z TUF’a.

Dana White oznajmił jednak, że UFC nie zrezygnowało całkowicie z TUF’a. Podczas sesji AMA na Reddit MMA, szef UFC powiedział, że TUF nie tylko wraca, ale ten powrót nastąpi już „wkrótce”.

Użytkownik Reddita: Czy TUF jest całkowicie martwy, czy wraca? Naprawdę mi go k***a brakuje.

Dana White: TUF wraca, WKRÓTCE.”

The Ultimate Fighter był jednym z największych motorów napędowych UFC w połowie lat 2000 i był odpowiedzialny za odkrycie wielu późniejszych gwiazd, które weszły do UFC, takich jak Forrest Griffin, Rashad Evans i Michael Bisping. Wszyscy oni w końcu dotarli do Hall of Fame UFC. Przez wiele lat TUF był programem TV, który każdy wielki fan MMA musiał oglądać, ale w ostatnich latach stał się przestarzałym formatem.

Wielu fanów i członków mediów głośno wypowiadało się na temat zakończenia TUF’a i przez pewien czas wydawało się, że tak będzie, biorąc pod uwagę fakt, że od 2018 roku program nie miał nowego sezonu. Po odwołaniu go w 2019 roku, wygląda na to, że rok 2020 lub 2021 może przynieść powrót The Ultimate Fightera. Ciekawe będzie, jak kibice zareagują na tę wiadomość, ponieważ w ostatnich kilku sezonach wsparcie dla programu naprawdę zmalało. Być może jednak UFC ma w planach zmiany, które wniosą świeżość i ponowne zainteresowanie dla nowej ery fanów UFC na ESPN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *