Dana White załatwia prywatną wyspę na organizację gal UFC

Prezydent UFC Dana White nieustannie i z uporem maniaka pracuje nad tym, aby zarówno gala UFC 249 jak i inne gale odbyły się zgodnie z planem, dlatego też jedną z opcji na miejscówkę do ich organizacji jest prywatna wyspa. White powiedział także, że zawodnicy przejdą testy na koronawirusa.

TMZ Sports poinformowało w poniedziałek wieczorem, że Dana White jest bliski sfinalizowania spraw w kwestii organizacji walk na prywatnej wyspie. Nie będzie to dotyczyło gali UFC 249 i UFC Fight Night 173 w Nebrasce, które wstępnie mają być przeniesione w inne miejsce, które nie zostało jeszcze zapowiedziane. Przez kolejne dwa miesiące po przeniesieniu gal UFC w to tajemnicze miejsce, White planuje organizować gale UFC na prywatnej wyspie co tydzień.

Szef organizacji planuje organizować loty dla zawodników i ich drużyn na tę tajemniczą wyspę. Na razie nie wiadomo, gdzie zlokalizowana jest ta wyspa.

Jeśli chodzi o UFC 249, White powiedział, że organizacja przetestuje wszystkich zawodników z karty walk na obecność koronawirusa, co jest przedmiotem troski fanów i mediów. Oprócz zawodników, pracownicy od produkcji również zostaną przebadani pod kątem koronawirusa. Według White’a, zdrowie i bezpieczeństwo jest obecnie najwyższym priorytetem dla UFC.

Poniedziałek był absolutnie szalonym dniem, ponieważ Dana White ogłosił pełną kartę UFC 249, w tym główny pojedynek wieczoru – walkę o tymczasowy tytuł wagi lekkiej pomiędzy Tonym Fergusonem a Justinem Gaethje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.