Dana White: Wygląda na to, że nie pękły 2 miliony PPV

mmaweekly.com

Prezydent UFC o wynikach sprzedaży sobotniej gali.
Na kilka dni przed galą UFC 229 Dana White przewidywał, że sprzedaż PPV może sięgnąć nawet 3 milionów. Oczywiście prezydent UFC zawyżał liczbę chcąc zapewne podkręcić atmosferę przed galą podkreślając zainteresowanie nią. Faktyczne liczby zaczynają się kształtować, są niższe, ale i tak zanosi się na spory sukces.

Liczby PPV zaczynają się kształtować tak, więc jestem w lepszym humorze niż w sobotę. Nie doszliśmy do trzech milionów, ale jest tak ciężko przekroczyć 2 miliony w sportach walki. Nawet na Tyson vs. Holyfield sprzedano ok. 1,995 miliona PPV. Wygląda na to, że nie pękły 2 miliony PPV, ale jesteśmy na drodze do tego tak, więc jestem zadowolony.

Zatem wszystko wskazuje na to, że sobotnia gala pobije dotychczasowy rekord sprzedaży PPV, który do tej pory zależał do gali UFC 202, podczas której Conor McGregor toczył rewanżowy bój z Natem Diazem.

UFC 229 obfitowała w akcję i momenty, które fani MMA zapamiętają na długo: zwycięstwo Khabiba Nurmagomedova przez poddanie, krwawy bój Tony’ego Fergusona z Anthonym Pettisem, nokaut w wykonaniu Derricka Lewisa czy awantura jaka rozpętała się po ostatniej walce gali.

One thought on “Dana White: Wygląda na to, że nie pękły 2 miliony PPV

  1. Transmisja w ppv to zawsze ryzyko jeśli chodzi o sporty walki zwrot może przynieść tylko wielki event . Ufc też kiedyŚ miała w jednym miesiącu parę płatnych gal w USA teraz mają jedną reszta gal w USA na ogólnych stacjach. Jeśli chodzi o nasze podwórko to ksw ma od paru lat gale w ppv czy im się zwraca nie wiem może tak bo by zrezygnowali może w przyszłości większość ich gal będzie na ogólnych tv w polsce? To tyle mojego wymądrzania .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *