Dana White wolałby zobaczyć walkę Conora McGregora z Michaelem Chandlerem, a nie Jorge Masvidalem

Dana White nadal nie jest przekonany co do powrotu Conora McGregora w walce z Jorge Masvidalem. Zamiast tego chętnie zobaczyłby walkę Irlandczyka z Michaelem Chandlerem.

Choć byłaby to walka pomiędzy dwiema największymi gwiazdami UFC i MMA, White upiera się, że walka Michael Chandler vs. Conor McGregor ma większy sens.

W momencie, gdy McGregor (22-6 MMA, 10-4 UFC) przybiera na wadze i planuje powrót do 170 funtów, mogłoby to oddalić wcześniejszą opinię White’a, że McGregor jest za mały dla Masvidala (35-16 MMA, 12-9 UFC), ale wygląda na to, że White potrzebuje więcej argumentów, aby się przekonać do tego pojedynku.

„Nie wiem, naprawdę lubię zestawienie Chandler vs. Conor po ostatniej walce Chandlera,” powiedział White w wywiadzie dla TMZ. „Jest wiele walk do zrobienia, nie wiem czy to jest ta jedna z nich, ale zobaczymy jak będzie wyglądał krajobraz po powrocie Conora”.

Chandler (23-7 MMA, 2-2 UFC) zwyciężył efektownym nokautem frontalnym kopnięciem w walce z Tonym Fergusonem na UFC 274. Następnie Chandler rzucił wyzywanie McGregorowi, co sprawiło, że White kupuje tę walkę.

„Mówię tylko, że po jego ostatnim wywiadzie i ostatniej walce, Conor jest notowany na 8 miejscu, a on na 5, więc to ma teraz sens” – dodał White.

Szef UFC poinformował o aktualnym stanie zdrowia McGregora, który obecnie leczy się po złamaniu nogi, którego doznał podczas przegranej przez TKO z Dustinem Poirierem w lipcu ubiegłego roku na UFC 264. Według prezydenta UFC, możemy nie zobaczyć „The Notorious’a” w oktagonie aż do przyszłego roku.

„Myślę, że jego stan się poprawia, zaczyna coraz więcej trenować i mam nadzieję, że (wróci) pod koniec tego roku lub na początku przyszłego,” powiedział White.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *