Dana White – Walka Canelo vs Golovkin koliduje z terminem walki Mayweather vs McGregor

Po ekscytującej walce Saula Alvareza z Julio Cesarem Chavezem w miniony weekend i zwycięstwie „Canelo” przez decyzję ogłoszono kolejną mega ciekawą walkę.

Tym pojedynkiem ma być starcie Saula Alvareza z wielką gwiazdą boksu Gennady’em „GGG” Golovkinem, które ma się odbyć 16 września w Las Vegas. Będzie to prawdziwa gratka dla fanów boksu i sportów walki. Jedyną konkurencją dla tej walki byłby oczywiście pojedynek między Floydem Mayweatherem i Conorem McGregorem, ale tutaj pojawia się problem.

Problem zauważa także szef organizacji UFC Dana White, a polega on na terminie zestawienia walki Canelo vs GGG czyli 16 września, a to właśnie w tym terminie była planowana walka między Mayweatherem i McGregorem. Dana White rozmawiał na ten temat z serwisem Fight Hub TV i stwierdził, że stracili właśnie datę i miejsce organizacji tego pojedynku.

— Właśnie straciliśmy naszą datę na rzecz walki Canelo vs GGG, ale to dobrze, to będzie dobra walka. Będę również na niej

— Canelo wyglądał dobrze tej nocy, Canelo wyglądał znakomicie. GGG jest zabawnym człowiekiem, jest typem gościa, którego boks potrzebuje, więc będzie to świetna walka. Co do Canelo, to on zrobił tej nocy wszystko, co było trzeba. Fani wygrali tę walkę. To będzie prawdziwa walka i fajnie będzie ją obejrzeć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.