Dana White: „W TUF 19 widziałem nokaut gorszy, niż Halla na Celli”

W 2014 roku zobaczymy kolejny, już dziewiętnasty, sezon The Ultimate Fighter (TUF). Trenerami są zawodnicy wagi lekkiej UFC, B.J. Penn oraz Frankie Edgar.

TUF to szansa dla zawodników MMA walczących na co dzień w regionalnych organizacjach, aby dostać się do wyższej ligi MMA. Dzięki programowi szeregi UFC zasiliło wielu późniejszych mistrzów oraz wartościowych zawodników. Z tego też powodu, uczestnicy programu wspinają się na wyżyny swoich możliwości, aby zaimponować szefowi UFC, Danie White. Wiedzą, że w UFC nie ma miejsca dla nudnych, walczących zachowawczo zawodników.

W 17 sezonie TUF, jeden zawodnik zdeklasował stylem pozostałych. Uriah Hall wyprowadził obrotowe kopnięcie prosto w twarz Adama Celli, a White twierdził, że był to najpaskudniejszy nokaut w historii TUF.

Ostatnio jednak White w rozmowie z Fox Sports zdradził, że w 19 sezonie TUF zobaczył jeszcze gorszy nokaut, niż ten Halla.

„Wczoraj mieliśmy walki w The Ultimate Fighter, i widziałem najpaskudniejszy j**any nokaut. Bije na głowę nokaut Uriaha Halla. Uważacie, że nie widzieliście nic gorszego, niż to co zrobił Hall w walce z Cellą? To teraz zobaczycie.”

Niestety, jeszcze trochę będziemy musieli sami sobie wyobrażać ten najpaskudniejszy nokaut świata, bo The Ultimate Fighter 19 pojawi się na antenie Fox Sports 1 dopiero na początku 2014.

One thought on “Dana White: „W TUF 19 widziałem nokaut gorszy, niż Halla na Celli”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *