Dana White: Vitor Belfort mógł walczyć na UFC Fight Night 124

UFC

Prezydent UFC o kulisach odwołania występu Phenoma.

Podczas niedzielnej gali UFC Fight Night 124 Vitor Belfort (26-13, 15-9 w UFC, #12 w rankingu UFC) miał rywalizować z Uriahem Hallem (13-8, 6-6 w UFC, #11 w rankingu UFC) jednak pojedynek został odwołany z powodu problemów Jamajczyka ze zbijaniem wagi.

Po gali Dana White powiedział, że znaleziono zastępstwo za Uriaha oraz proponowano Belfortowi walkę na UC 220 jednak Vitor odmówił.

Tak było, pracowaliśmy szybko i mieliśmy walkę dla Vitora. Mógł walczyć tamtej nocy, ale on wolał tego nie robić. Później mieliśmy dla niego walkę na gali w Bostonie jednak i tym razem wybrał, że nie chce walczyć. Nie wiem jacy byli przeciwnicy, ale powiedzieli mi, że mieli dla niego dwie propozycje. Mieliśmy dla niego walkę tamtej nocy, mieliśmy walkę w Bostonie, odrzucił obie propozycje.

Nieoficjalnie wiadomo, że Brazylijczyk jest zainteresowany pojedynkiem z Michaelem Bispingiem (30-9, 20-9 w UFC, #7 w rankingu UFC) na gali w Londynie.

Słyszałem, że on chce walki z Michaelem Bispingiem w Londynie. Kiedy wrócę do Vegas do biura to oczywiście porozmawiam z Vitorem i z Michaelem. Zobaczymy co się stanie.

Gala UFC Fight Night 127 odbędzie się 17 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.