Dana White stwierdził, że walka Tyron Woodley vs. Rafael dos Anjos „jest do zrobienia”

UFC.com

Bardzo możliwe, że Rafael dos Anjos doczeka się walki o tytuł wagi półśredniej z mistrzem Tyronem Woodleyem o którą zabiega już od pewnego czasu.

Prezydent UFC, Dana White po pierwszej gali w tym roku UFC Fight Night 124 powiedział w rozmowie komentatorami Fox Sports 1, że spodziewa się walki między dos Anjosem a Woodleyem,  jednak mistrz musi dojść do pełni zdrowia po operacji ramienia.

Woodley, który poddał się operacji powiedział, że planuje powrót do rywalizacji jeszcze w pierwszym kwartale tego roku. Wydaje się, że UFC planuje zestawić dla niego Brazylijczyka w następnej obronie pasa, chociaż Woodley wymieniał innych zawodników z którymi chciałby się zmierzyć, od Michaela Bispinga, Nate’a Diaza, Conora McGregora po Georgesa St-Pierre.

„Gdy tylko wróci do zdrowia, oczywiście, pojedynek z RDA jest walką do zrobienia, szczególnie po tym jak zaprezentował się w walce z Robbie Lawlerem. Czekamy tylko, aż Tyron odzyska w pełni zdrowie.”

Dos Anjos pokonał Lawlera w grudniu ubiegłego roku przez jednogłośną decyzję powiększając swój rekord w dywizji półśredniej idealnego 3-0. Rafael od tamtej walki mocno lobbuje za tym, aby dostać szansę na zmierzenia się o pas z Woodleyem i wydaje się, że wyprzedzi starającego się o to samo zajmującego #3 pozycję w rankingu Colby’ego Covingtona.

Rafael dos Anjos wyzwał nawet do walki Tyrona Woodley’a pisząc na Twitterze, że mistrzowi kończą się pomysły i czas na kolejne super walki i dlatego czas zmierzyć się z nim o tytuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.