Dana White spotkał się z Giną Carano

Coraz częściej pojawiają się informacje o Ginie Carano i jej ewentualnym powrocie do MMA.

Na początku były to tylko plotki i pobożne życzenia fanów Carano lecz z biegiem czasu zaczęto więcej rozmawiać na ten temat. Doszło nawet do tego, że sama mistrzyni UFC Ronda Rousey powiedziała, że chciałaby zawalczyć z Giną Carano. Dawna gwiazda MMA, a obecnie gwiazda Hollywood sama stwierdziła, że być może kiedyś jeszcze wróci do MMA. Kolejne informacje sprawiają, że powrót Carano do MMA wcale nie jest taki odległy jak to się z początku wydawało.

Dana White po gali TUF: Nations Finale powiedział telewizji Fox Sports, że spotkał się z Giną Carano aby przedyskutować jej powrót do MMA i wejście do UFC. Dana White powiedział, że rozmowa przebiegła bardzo dobrze. Na chwilę obecną jeszcze za wcześnie by omawiać sprawę umowy.

„Gina i ja mieliśmy miłe spotkanie. Jestem przekonany, że ona chce wrócić i chce walczyć. Nie zawarliśmy umowy ale… możemy to zrobić.”

W przypadku gdyby faktycznie Carano podpisała kontrakt z UFC pozostaje jeszcze jedna ważna kwestia dotycząca tego z kim miałaby walczyć. Jak się okazuje Gina Carano nie jest zainteresowana tylko walką z Rondą Rousey ale może walczyć z kimkolwiek.

Dana White odpowiedział również na pytanie, które ostatnio było poruszane dotyczące tego kto wygrałby walkę Rousey vs Mayweather Jr.

„Walka MMA, czy uliczna walka, Ronda Rousey z łatwością wygrałaby tę walkę.”

2 thoughts on “Dana White spotkał się z Giną Carano

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *