Dana White się wściekł: „Jak można być takim kretynem?!”

Pojedynek o pas wagi ciężkiej UFC w którym mieli zmierzyć się Junior dos Santos oraz Alistair Overeem stoi pod znakiem zapytania po tym jak wyniki testu Holendra okazały się pozytywne. Co na ten temat ma do powiedzenia Dana White? O tym poniżej. 

Losowe testy zostały przeprowadzone w dniu 27 marca podczas konferencji prasowej przed UFC 146, która ma się odbyć 26 maja.

„Jestem tym bardzo wkurzony,” powiedział prezydent UFC Dana White podczas wczorajszej konferencji z kanadyjskimi mediami.

„Jestem tak (przekleństwo) zły, że nie da się tego opisać…”

Junior dos Santos, Frank Mir, Cain Velasquez, Roy Nelson I Antonio Silva pomyślnie przeszli testy z negatywnym wynikiem, dodał szef Komisji Sportowej Stanu Nevada (NSAC) Keith Kizer.

Dana White niedowierzał wynikom testu i miał trudności z opisaniem tej sytuacji.

„Najgorsze jest to, że on (Alistair) siedział przed nami i skłamał w żywe oczy”, powiedział White dodając, że Overeem był w biurze UFC na spotkaniu z nim oraz właścicielem organizacji Lorenzo Fertittą i zapewniał iż przejdzie pomyślnie wszystkie testy.

Prezydent UFC uważa, że kwestie zdrowotne, strata pieniędzy i nadszarpnięcie reputacji powinny być wystarczającym powodem, aby powstrzymać zawodników od stosowania niedozwolonego wspomagania.

„Jak (przekleństwo) głupi możesz być, aby to robić? Każdy kto wspomaga się takimi środkami jest absolutnym (przekleństwo) kretynem”.

„To jest poza – nie mogę znaleźć słowa – to nie do uwierzenia. To jest nie do pojęcia. Jesteś absolutnym kretynem i bezmózgim (przekleństwo) idiotą. To wykracza poza zdrowy rozsądek jaki powinien mieć każdy człowiek”.

(fot. headblitz.com)

24 thoughts on “Dana White się wściekł: „Jak można być takim kretynem?!”

 1. dmuchany pajac hahaha bierze jakiś syfy żeby wyglądać jak kulturysta i pewnie jeszcze jakieś inne żeby dotlenić te mięśnie. Żaden zawodowy fighter nie ma takiej budowy bo jest nienaturalna. Fajnie by było jakby jednak do tej walki doszło i JDS d**** by „czekoladkę” na dopalaczach.

 2. Wszyscy dostali cynk, oprócz pretendenta. Coś tu śmierdzi .
  ps. Kupiłem sobie fajny zestaw supli i powiem wam taką ciekawostkę , że miałem przeprowadzone badania i lekarz wyczytał z wyników , że ja jakoby miałem używać sterydów :)))))))))))))))))

 3. Podbijam to co pisze karate – kit: mi tez sytuacja j*** na kilometr

  Nie mowie ze Ali sie nie steryduje. Jednoczesnie KOMPLETNIE NIE WIERZE i nikt ani nic mnie nie przekona, ze mogl by byc takim ****** idiota, zwlaszcza przed titlem, zwlaszcza gdy wiedzial ze bedzie wielokrotnie badany.

  Cos tu smierdzi

 4. A może chodzi o ilość przyjmowanych środków, skalę tego zjawiska, że nie zdążył się przygotować na czas? No kto by się spodziewał, że Overeem coś bierze, w życiu bym nie pomyślał… Czemu z Fedorem nie chciał walczyć? Dlatego, że mu Fedor postawił warunek dokładniejszego przebadania się.

 5. TAk pewnie Tribulusa brał!. Ludzie suplementy podniosą testosteron do granic możliwości mieszczący się w normie. To jądra pracują, które ni będą pracowały tak, aby dać wynik pozytywny. Ali miał zawyżoną normę więc nie mógł brać suplementów. Tak dzieje się gdy dostarczasz czystą formę substancji jaką jest m.in hormon. W tym przypadku Testosteron, lub inna pochodna!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *