Dana White rozmawiał z Jose Aldo na temat walki o pas

Gary A. Vasquez-USA TODAY Sports
Gary A. Vasquez-USA TODAY Sports

ESPN Brazil rozmawiało z Dana White’m o sytuacji Jose Aldo i szef UFC zdradził, że rozmawiał z Aldo o kolejnej walce.

„Uwielbiam Jose Aldo. Zadzwoniłem do niego dzisiaj (środa) i rozmawialiśmy o decyzji w sprawie jego kolejnego przeciwnika.”

Fani byłego mistrza wagi piórkowej będą zadowoleni, ponieważ ESPN Brazil zapytało Dana White’a o to, czy rozmowa z Jose Aldo dotyczyła nie tyle kolejnej walki, co walki o pas i White potwierdził, że chodzi o walkę o pas.

Jose Aldo kilka dni temu napisał na swoim Instagramie, że jedyna walka jaka go interesuje to rewanż o pas z Conorem McGregorem. Aldo chce się zemścić za porażkę jaką poniósł w walce z Irlandczykiem przegrywając w zaledwie 13 sekund po mocnym nokaucie.

Wygląda na to, że bez względu na wynik walki Conora McGregora z Rafaelem dos Anjos, Dana White planuje już kolejną walkę rewanżową McGregor vs Aldo II.

11 thoughts on “Dana White rozmawiał z Jose Aldo na temat walki o pas

  1. Będzie grubo jak McGregor najpierw przegra i straci szansę z dos Anjosem a następnie będzie musiał przystąpić do obrony pasa w piorkowej oraz zbijać wagę. Jak mu Aldo odbierze pas to się skończy era Conora. Ten gość porywa się z motyką na słońce a Rafael szybko mu uświadomi że jest tylko zwykłym, smiertelnym, szczekajacym psem

  2. no oby tak było, chociaż Condom jest na tyle irytujący w swoim zachowaniu ze wcale się nie zdziwię jak jeszcze RDA wejdzie grubo do głowy i napsuje mu krwi. to jest taki jego game plan przed każda walką. jak trawi na typa który ma wyrąbane na jakie pierdolenie to przegra. RDA nie może się podpalić 🙂 jak Aldo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *