Dana White: „Ronda Rousey jest po operacji kolana, wróci w grudniu lub styczniu”

thebiglead.com

Wszyscy zastanawiają się, czy Ronda Rousey zdąży powrócić na UFC 205 w Madison Square Garden, wygląda na to, że jednak tak się nie stanie.

Szef UFC Dana White uważa, iż walka na gali w Nowym Jorku raczej odpada ponieważ „Rowdy” niedawno przeszła operację kolana i jej powrót do Oktagonu trochę się przedłuży. Dana mówi również o tym, iż Ronda nie przejmuje się swoją obecną sytuacją, nadal drzemię w niej duch walki oraz cały czas jest w treningu. Powrót byłej mistrzyni był przewidywany na październik bądź listopad, operacja jednak zmieniła te plany i ostatecznie Ronda ma powrócić pod koniec 2016 bądź na początku 2017 roku.

„Liczę, iż zawalczy w grudniu, jeśli jednak nie będzie jeszcze gotowa to jej walka odbędzie się na jednej z gal otwierających 2017 rok”

Właściciel organizacji twierdzi, że Ronda Rousey od razu po powrocie dostanie walkę o pas mistrzowski.

„Jeżeli pas nadal będzie posiadała Miesha Tate to będzie walczyć z nią. Jedno jest pewne Ronda będzie walczyć z zawodniczką, która aktualnie będzie w posiadaniu mistrzowskiego pasa. Nie wykluczam możliwości tego, że gdy Ronda będzie wracać, pas może dzierżyć Holly Holm. Wszystko jest możliwe”

One thought on “Dana White: „Ronda Rousey jest po operacji kolana, wróci w grudniu lub styczniu”

  1. Ale syff!!! Jak laskawie wroci po przepieknym KO od Holm, to dostanie ts. Brawo Biały. Dlaczego inni nie maja tak wspaniale. Zaloze sie ze Weidman po powrocie nie dostanie ts. Ronda coreczka Bialego Czarodzieja…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *