Dana White: „Randy Couture wygląda na świetnego gościa ale tylko na papierze”

Podczas ostatniego spotkania z mediami, Dana White został zapytany o zawodników, którzy znaleźli sobie nowych pracodawców.

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o tym, że były zawodnik i mistrz UFC Rich Franklin objął stanowisko wiceprezesa organizacji ONE FC. Dana White powiedział, że Franklin rozmawiał z nim na ten temat jeszcze zanim objął tak wysokie stanowisko i otrzymał od White’a błogosławieństwo oraz możliwość powrotu do UFC w każdej chwili.

Całkiem inaczej ma się natomiast sprawa z Randym Couture i White wyjaśnił dlaczego.

„Wszyscy wiedzą, że mam na pieńku z Randy Couture. Randy nie ma jaj by usiąść i porozmawiać twarzą w twarz i powiedzieć czego oczekuje. On właściwie kłamie w żywe oczy.”

Ten konflikt trwa jeszcze zanim były mistrz UFC i członek loży sław podpisał kontrakt z Viacom, które razem ze Spike TV transmituje gale Bellatora.

„Randy wygląda na świetnego gościa ale tylko na papierze. W rzeczywistości taki nie jest i nie jest dobrym gościem. Możecie spytać każdego, kto miał z nim jakieś interesy.”

Randy Couture jest obecnie zajęty aktorstwem i kręceniem kolejnej trzeciej części „The Expendables” w której zagra także Ronda Rousey.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.