Dana White potwierdził, że kolejny sezon reality show The Ultimate Fighter może być ostatni

Czy kolejny sezon The Ultimate Fighter może być ostatnim sezonem popularnego show telewizyjnego produkowanego przez UFC? Ze słów szefa organizacji Dana White’a wynika, że jest to bardzo prawdopodobne.

W związku z finalizacją umowy między UFC a ESPN dotyczącej transmisji gal i innych materiałów organizacji takich jak chociażby Dana White’s Tuesday Night Contender, które mają zyskać na popularności, przyszłość reality show TUF jest niepewna. Oto, co na ten temat powiedział serwisowi MMAJunkie.com prezes UFC Dana White.

„Nie wiemy jeszcze. Zbliżamy się do najnowszego sezonu The Ultimate Fighter. Nie wiemy tego jeszcze, ale to może być ostatni sezon. 13 lat, The Ultimate Fighter dobiega końca. To niesamowite.”

Podczas gdy The Ultimate Fighter może wkraczać w swój ostateczny rozdział, szef UFC zapewnił, że nadal jest wiele innych projektów, które mogą zostać podjęte przez UFC. Konkretnie, 42 gale na żywo rocznie w ESPN, a także mnóstwo nowych produkcji tworzonych przez UFC na ESPN i ESPN +.

„Dokładnie tak, 42 gale rocznie. Mam również możliwość tworzenia oryginalnych treści dla tych gości i to będzie niesamowite. ESPN nie transmitowało nas wcześniej, teraz jesteśmy na ESPN. Każdy, kto myśli, że to nie jest wygrana, po prostu niech się zamknie. Przestań transmitować ten sport, jeśli uważasz, że to nie jest wygrana.”

White potwierdził również, że chociaż UFC w znaczącej mierz transmitowane na cyfrowej platformie strumieniowej ESPN, UFC Fight Pass będzie nadal istnieć.

„Fight Pass będzie miejscem docelowym, w którym znajduje się cała biblioteka, a ty możesz wejść w nią i obejrzeć, każdą walkę jaką chcesz, lub jakąkolwiek inną zawartość, którą tam mamy. To będzie wciąż to samo. Ta umowa z ESPN jest tylko dla USA. „Fight Pass” to reszta świata.”

Z biegiem lat uczestnicy The Ultimate Fighter zostawali mistrzami organizacji UFC lub jednymi z najlepszych zawodników MMA lub największymi gwiazdami tego sportu wliczając w to m.in. takich zawodników jak: Forrest Griffin, Rashad Evans, Michael Bisping, Nate Diaz, Tony Ferguson, TJ Dillashaw, Kelvin Gastelum, Kamaru Usman i Diego Sanchez.

Co sądzisz o zakończeniu produkcji The Ultimate Fighter? Swego czasu był on bardzo popularny, ale od pewnego czasu ten reality show zaczął jednak tracić na popularności i kilka ostatnich sezonów nie miało już takiej oglądalności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *