Dana White potwierdza, że Colby Covington dostanie walkę o pas z nowym mistrzem Kamaru Usmanem

Chris Unger/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Prezydent UFC, Dana White potwierdził podczas konferencji prasowej po gali UFC 235, że Colby Covington będzie pierwszym przeciwnikiem Kamaru Usmana w jego pierwszej obronie tytułu mistrza wagi półśredniej.

Podczas minionej gali w Las Vegas w pojedynku co-main event o tytuł wagi półśredniej zmierzyli się mistrz Tyron Woodley i Kamaru Usman. Zwycięzcą tego pojedynku i nowym mistrzem został przez jednogłośną decyzję Kamaru Usman . Po walce Usman i Covington wymienili ze sobą kilka słów.

Rozmawiając z dziennikarzami podczas konferencji prasowej po UFC 235, Dana White powiedział, że podczas walki co-main event podszedł do Collby’ego Covingtona, aby zapewnić go, że jest następny w kolejce do walki o pas:

„Wokół niego było dużo zamieszania. W pewnym momencie dotarł prawie do Mamy Woodleya. To był trzeci raz, kiedy podszedłem do niego tej nocy. Po prostu powiedziałem mu: „Słuchaj, dostaniesz tę walkę o pas, nie spie**ol tego, po prostu zrelaksuj się. Ty i wszyscy twoi ludzie rozluźnijcie się, jeśli coś się wydarzy, pozwólcie się tym zająć naszym ludziom, a my weźmiemy cię za kulisy i przeprowadzimy kilka wywiadów.” To wszystko, co mu powiedziałem.”

Zapytany, czy to był prawdziwy plan, White powiedział – „tak”. Covington wywołał sporo zamieszania podczas tygodnia medialnego poprzedzającego galę. Przerwał otwartą sesję treningową Kamaru Usmana i skonfrontował się White’ema w kasynie Las Vegas. Wydaje się, że Chaos może w końcu dostać to, czego chce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *