Dana White potwierdza walkę wieczoru UFC 208, którą będzie pojedynek Holm vs de Randamie

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC & Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Szef UFC Dana White potwierdza, że 11 lutego na gali UFC 208 w Brooklynie walką wieczoru będzie pojedynek między Holly Holm i Germaine de Randamie.

Pojedynek ten będzie bardzo ważny, ponieważ zainauguruje nową kobiecą dywizję piórkową. Dana White oficjalnie potwierdził ten pojedynek o którym mówiono od niedawna i decyzja ta wydawała się oczywista ze względu na to, że będzie to jedyna walka o tytuł na tej karcie.

Dla Holm będzie to poważne wyzwanie po dwóch porażkach  rzędu i utratą tytułu wagi koguciej. Odwrotnie jest z de Randamie, która ma dwie wygrane walki. Zwyciężczyni tego pojedynku najprawdopodobniej ma zmierzyć się z Cris „Cyborg”, ale ostatnie wieści o tym, że USADA zgłosiła ją za naruszenie zasad polityki antydopingowej nie są zbyt optymistyczne. Potwierdzono, że Justino stosowała diuretyki za co może jej grozić roczne zawieszenie.

Gala UFC 208 nie ma potwierdzonego co-main eventu, ale jedną z głównych walk tej karty są starcia Travisa Browne z Derrickiem Lewisem oraz Glovera Teixeiry z Jaredem Cannonierem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *