Dana White – Pojedynek Mayweather vs McGregor będzie największym starciem w sportach walki

Prezydent organizacji UFC Dana White rozmawiał w programie UFC Tonight na temat pojedynku bokserskiego między Floydem Mayweatherem i Conorem McGregorem.

Czasami Dana White był krytykowany za swoje oceny niektórych zawodników określając ich oraz ich walki jako największe i najwspanialsze w sportach walki. Tym razem jest podobnie w ocenie, ponieważ White nie wahał się stwierdzić, że nadchodzący pojedynek będzie największym i najwspanialszym w historii sportów walki.

— To jest największy pojedynek w sportach walki i największa wypłata w historii. Wszystkie strony są zadowolone z mowy. Myślę, że to przebije rekord w Sstanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii i Kanadzie również. Walka Floyd Mayweather vs Manny Paquiao zarobiła ponad cztery miliony, ponieważ zysk był większy z pay-per-view i rósł jeszcze przez lata.

White dodał też, że Showtime i Mayweather Promotions zajmą się w większości organizacją gali, ale UFC zamierza promować Conora McGregora, aktualnego mistrza wagi lekkiej tak mocno jak to tylko możliwe.

— Showtime chce stworzyć swoje programy dotyczące tej walki, ponieważ mają kontrakt z Mayweatherem. My wyprodukujemy swoją serię „Embedded” dotyczącą tej walki i mamy też inne plany, które chcemy zrealizować. Mayweather Promotions zajmie się ułożeniem karty walk, a Showtime całą produkcją wydarzenia. Jeśli masz znakomite walki, pieniądze same przyjdą. Jedną rzeczą jaka mnie obchodzi to, że kiedy ludzie wydadzą pieniądze na tę noc, wyjdą z gali usatysfakcjonowani. Conor McGregor wyjdzie do walki z Floydem i będzie starał się go znokautować. Jeśli tak się stanie, to pieniądze będą częścią umowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *