Dana White ostro o krytykujących jego wpis w mediach społecznościowych na temat waki wieczoru UFC w Gdańsku

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Wczoraj na gali UFC w Gdańsku w głównym pojedynku wieczoru zmierzyli się Donald Cerrone i Darren Till i ty zawodnik z Liverpoolu został zwycięzcą po znakomitym występie.

Till dzięki swojemu zasięgowi i mocnym ciosom żądlił Cerrone, by ostatecznie rozprawić się z nim już w pierwszej rundzie mocnymi uderzeniami powalającymi Cowboy’a przez co sędzia musiał przerwać pojedynek.

W związku ze znakomitym występem Till’a i jego wygraną, prezydent UFC Dana White umieścił na swoim Instagramie wpis chwalący Darrena Till’a w którym nazwał go „przyszłością” dywizji półśredniej.

The Future…. @darrentill2 @ufcfightpass

Post udostępniony przez Dana White (@danawhite)

Najwyraźniej wpis White’a nie spodobał się pewnej grupie osób, którzy dali temu wyraz swoimi komentarzami. Z kolei White’owi nie spodobały się komentarze tychże fanów. White zwrócił się do „ci*ek”, umieszczając bardzo ostry komentarza.

„ZAMKNIJCIE SIĘ CI*KI !!!!!! Ten dzieciak zrobił niesamowite przedstawienie w walce przeciwko pieprzonej legendzie i PIE****YM SKURCZYBYKIEM Donaldem Cerrone. Kiedy zawodnicy wychodzą do walki, to wygrywają lub przegrywają. Cowboy był po obu stronach i pokazał klasę jak zwykle i pochwalił Darrena Till’a. Wy ludzie w mediach społecznościowych jesteście największymi je***ymi, płaczącymi piz**mi jakie kiedykolwiek widziałem. Kocham kowboja. Walczył i przegrał tej nocy. To się zdarza, więc ZAMKNIJCIE SIĘ !!!!!!!”

Trzeba przyznać szefowi UFC rację w tym, co powiedział, ponieważ Donald Cerrone nigdy nie odmówił walki i UFC zawsze może na niego liczyć, a dzięki temu, że zechciał przylecieć na tę walkę, również polscy fani mogli zobaczyć w akcji na żywo jednego z najlepszych zawodników tej kategorii. Co do Darrena Till’a, to po wczorajszym występie i pokonaniu Cerrone w takim stylu oraz powiększeniu nieskazitelnego rekordu do 16-0-1 można śmiało mówić o tym, że ten młody bo zaledwie 24-letni zawodnik może być przyszłością dywizji półśredniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *