Dana White oskarża sędziów i Komisję Sportową Stanu Nevada

Wygląda na to, że nerwy szefa UFC Dana White’a powoli zaczynają puszczać w kwestii sędziowania na galach.

Słowa White’a są jasne i dosadne i dotyczą po raz kolejny pracy i werdyktów sędziów, a konkretnie chodzi o ostatnią galę UFC 167.

„Las Vegas, musisz oczyścić swoją komisję sportową.

Nevada to najbardziej przerażające miejsce z najgorszą komisją sportową na Ziemi,” powiedział White podczas programu na FOX Sports 1 po gali. „Obawiam się o organizację gal w Las Vegas. Nigdy nie myślałem, że powiem to o tym mieście, mieście w którym mieszkam i które kocham.”

White dodał, że dla niego to Hendricks wygrał tę walkę i że St-Pierre wygrał tylko trzecią rundę.

„Ta komisja, ci goście… to jest po prostu podłe. To miasto jest przerażające. To nie wina systemu punktacji tylko sędziów. Spójrzcie na Oktagon i zobaczcie kto sędziuje te walki. Komisja Sportowa Stanu Nevada ma dużo pracy do zrobienia. Przez to wszystko robi mi się niedobrze.

Niech lepiej zaczną nad tym pracować.”

Dodatkowo Dana White wyjaśnił, że Georges St-Pierre nie odchodzi na emeryturę a jedynie robi sobie przerwę.

„GSP nie idzie na emeryturę po tej walce. Johny Hendricks zasługuje na walkę rewanżową.”

9 thoughts on “Dana White oskarża sędziów i Komisję Sportową Stanu Nevada

  1. Dana ma g… do gadania 😉

    No nie, najlepiej zeby Dana sam wcielil sie w role trzech sedziow i dyktowal walki(chyba wałki) wg swojego widzi mi sie, czyt. zatrudnil swoich sedziow -wtedy bylo by dopiero „sprawiedliwie” LOL

    Tak, jeszcze bedzie mowil co ma GSP teraz robic, bo wie lepiej, ze kryzys i problemy GSP to nic takiego, no moze to nic takiego jak supnie pare dodatkowych milionow $$$, cos mi sie te wczesniejsze i terazniejsze rozgrywki GSP-Dana/ufc podejrzane wydaja, a jezeli nie wiadomo o co chodzi, chodzi wiadomo o co 😉

  2. j.w. Danka ostatnio dużo gada ile to kasy ma na koncie GSP, że mogłby spokojnie odejść na emeryture z taką kasą. Nie wiem czy przegląda wyciągi z konta Georga :p czy mowi o tym ile mu dało samo UFC. Relacje mają nienajlepsze.

  3. Mówcie co chcecie, Hendricks wygrał walkę. St Pierre miał niewiele więcej trafionych ciosów, ale stosunek wyprowadzonych a tych co doszły był mniejszy albo bardzo wyrównany. Hendricks miał dużo czasu dominującą pozycję i powalenia, prezentował się lepiej. GSP wygrał rundę 5 i 3 przy czym ta 3 nie była jakaś dominująca. Hendricks 1 i 4 z wyraźną przewagą. Runda 2 – GSP mial doslownie kilkuciosową przewagę 2-3 ? A nikt nie liczy kontroli ? Obalenia ? St Pierre miał jedynie przewagę liczbową w ciosach które doszły to fakt ale tylko tyle. Przede wszystkim był mniej kreatywny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *