Dana White określił czas powrotu Jona Jonesa do Oktagonu

Frederick M. Brown/Getty Images

W ostatnim odcinku ” UFC Unfiltered” szef organizacji Dana White określił w jakim terminie możemy spodziewać się powrotu Jona Jonesa do Oktagonu.

Po kolejnych problemach Jona Jonesa spowodowanych przez jego własną nieostrożność jest szansa, że w przyszłym roku zobaczymy „Bonesa” w Oktagonie o ile znów nie zmarnuje tej szansy. Dana White wskazał ramę czasową na powrót byłego mistrza wagi półciężkiej.

„Nie wiem jak te wszystkie sprawy się rozstrzygną, ale on na pewno wróci w lecie. On wróci w lecie przyszłego roku.”

Wiemy już w takim razie kiedy możemy spodziewać się mniej więcej powrotu Jona Jonesa, ale wciąż nie wiadomo z kim zawalczy, ponieważ do tego czasu może się jeszcze sporo rzeczy zmienić jak chociażby na stanowisku mistrza. Aktualnie mistrzem wagi półciężkiej jest Daniel Cormier, a pretendentem Anthony Johnson. Do walki o pas między tą dwójką miało dojść na gali UFC 206, ale z powodu kontuzji Daniela Cormiera pojedynek odwołano.

Do walki o pas zapewne dojdzie jeszcze przed powrotem Jona Jonesa, a wtedy mistrzem może nadal być Cormier lub też mistrzem zostanie Johnson. Pytanie teraz, czy UFC zestawi Jona Jonesa już w pierwszej walce po powrocie do pojedynku o pas? Dla przypomnienia należy dodać że niedawno Dana White mówił, że już nigdy nie zaryzykuje zestawienia Jona Jonesa w walce wieczoru w obawie przed odwołaniem pojedynku wynikającym z kolejnych wpadek „Bonesa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *