Dana White ogłosił walkę między mistrzami Demetriousem Johnsonem a T.J’em Dillashaw

UFC.com

Mistrz wagi koguciej UFC T.J. Dillashaw już od pewnego czasu poluje na super-walkę z mistrzem wagi muszej Demetriousem Johnsonem. Wygląda na to, że teraz dostanie tę walkę.

Dillashaw po raz kolejny został mistrzem wagi koguciej po zwycięstwie z Codym Garbrandtem na gali UFC 217. Przed tą walką, Dillashaw celował w super-walkę z „Mighty Mouse”. Jednak mistrz wagi muszej odrzucił tę propozycję.

Demetrious Johnson miał przed sobą duże wyzwanie, ponieważ brakowało mu tylko o jednej zwycięskiej walki do pobicia rekordu największej liczby obronionych tytułów. Zamiast zmierzyć się z Dillashawem, Johnson zdecydował się walczyć z czołowym zawodnikiem dywizji Ray’em Borgiem na UFC 216. „Mighty Mouse” po dominacji i zwycięstwie przez poddanie, pobił rekord Andersona Silvy z 11 obronionymi tytułami z rzędu. Od tego czasu Dillashaw zdobył odzyskał tytuł i jest bardziej skupiony niż kiedykolwiek na stawieniu czoła mistrzowi dywizji muszej.

Po gali UFC 218, prezydent organizacji Dana White potwierdził, że T.J. Dillashaw i Demetrious Johnson staną do pojedynku mistrzowskiego. Nie ogłoszono jeszcze daty i miejsca super-walki, ale White powiedział, że oficjalne informacje dotyczące tego pojedynku mają być wkrótce ogłoszone.

2 thoughts on “Dana White ogłosił walkę między mistrzami Demetriousem Johnsonem a T.J’em Dillashaw

  1. Będzie epicki pojedynek. Oboje są świetnie przygotowani. Zapewne non stop wchodzą w grę intensywne treningi. Ponadto pilnowanie zbilansowanej diety i LargoMass na znaczne podwyższenie wytrzymałości i wydolności, które są istotne podczas starcia. Według mnie każdy kto trenuje sztuki walki powinien stosować suplementację, bo przynosi same pozytywne efekty. Tylko trzeba pamiętać o przyjmowaniu preparatów, które mają w 100% naturalny skład, żeby nie obciążać organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.