Dana White odpowiedział Renanowi Barao na jego zarzuty o niskie zarobki

Niedawno pisaliśmy o tym, że mistrz wagi koguciej Renan Barao ma trochę żalu do UFC gdyż jako mistrz zarabia mniej kasy od Urijah Fabera. Dana White skomentował tę sprawę.

Szefowi UFC nie podoba się to, że ludzie mówią o uratowaniu przez Barao gali na której miał się odbyć pojedynek Weidman vs Machida.

„ „On uratował galę”. Kiedy ludzie zaczynają tak mówić mam nadzieję, że nie jest to kierunek w jakim potoczą się sprawy z Barao”.

Dana White twierdzi, że uwielbia Renana i robi wszystko co może by promować mistrza wagi koguciej dodaje jednak, że Barao jest jeszcze małą gwiazdą na którą mniej ludzi wydaje swoją kasę. Według Whitea to może się już wkrótce zmienić i popularność Brazylijczyka może wkrótce znacznie wzrosnąć.

„To zawsze było trudne by Barao znalazł się w tym miejscu. Kto promował go tak mocno jak ja? Myślę, że jego czas jeszcze nadejdzie. On jest już mistrzem ale nie jest jeszcze wielką gwiazdą. Kto mówił o Barao więcej pozytywnych słów niż ja? Ten gość wygrywa walki od dziewięciu lat bez porażki, ma niesamowity rekord zwycięstw i wiele walk wygrał przez poddanie. Oglądanie jego walk to sama przyjemność połączona z ekscytacją. Jesteśmy w trakcie budowania gwiazdy jaką mam nadzieje wkrótce będzie Barao.”

Zdaje się, że Renanowi Barao nie spodoba się takie podejście szefa UFC i jego słowa. Być może po kolejnej walce coś zacznie się zmieniać i Renan w końcu będzie zadowolony.

6 thoughts on “Dana White odpowiedział Renanowi Barao na jego zarzuty o niskie zarobki

  1. Co jak co, ale zgadzam sie z Dana. Od dawna nazywal Barao najlepszym zawodnikiem p4p. Stara się go promować jak tylko może, a mimo to ludzie i tak nie wykupują takiej ilości ppv jak w walkach innych mistrzów. Niemniej jednak takie gadanie to tez jakis PR wiec byc moze niedlugo bedzie mial wiecej fanow, a co za tym idzie $$$.

  2. To i tak nie zmienia faktu, że Barao dostaje za mało kasy. Ja wiem, że biznes itd. ale tak naprawdę nie da się robić nic lepiej niż to robi Renan, jedynie gadką, medialnością mógłby wbić więcej widowni bo poziom jest najwyższy jaki można.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *