Dana White odnawia współpracę z Affliction

 Dana

Jak wcześniej zapowiadalismy Dana White miał zdradzić co dalej z losami Affliction.

W programie radia ESPN 1100 zapowiedział odnowienie współpracy z Affliction:

„Jesteśmy podekscytowani powrotem  Affliction do UFC i cieszymy się, że nasi zawodnicy znów będą nosić rzeczy z tym logo.”

Natomiast Eric Foss współzałożyciel Affliction dodał: ’ Nasze marki są synonimem „szybkiego” stylu życia tak więc UFC jest idelanym miejscem na rozpowszechnianie naszych produktów’

Ponadto Dana White zapowiedział konferencję prasową na 31 lipca na której zostanie ogłoszonych kilka waznych informacji.

20 thoughts on “Dana White odnawia współpracę z Affliction

  1. sugerujesz, że Fedor robi to bo najwazniejsze jest dla niego współzawodnictwo i zdobywanie ktoregos tam już mistrzostwa swiata w sambo, oczywiście może zarabiać walcząc w mniejszych galach i na tego typu zawodach, ale czy nie lepiej (dla nas i dla siebie) by zrobił podpisując kontrakt z ufc , sprzedając miliony ppv , zarabiał miliony zdobywając i broniąc tytułu mistrza wagi ciezkiej najwiekszej organizacji na świecie co pewien czas przeciwko najlepszym zawodnikom mma na świecie

  2. Może i nie ma tak mocno obsadzonej w porównaniu do innych kategorii, ale w porównaniu do innych organizacji jest najlepiej obsadzona. A czy skupia najlepszych HW? Można powiedzieć, ze tak, bo co najwyżej to brakuje im tylko Fedora, a tak po za tym też do końca nie można stwierdzić w jakiej formie jest Fedor (ja uważam, że mimo wszystko jest najlepszy) bo jego ostatni przeciwnicy w następnych walkach dostawali łomot już na samym początku walki i to od jakiś bolków, wiec z tym czy jest najlepszy obecnie to trudno do końca stwierdzić.

  3. Moze Fedor ich tak podlamal psychicznie ze nie byli na tyle profesionalni zeby po walce z fedorem przylozyc sie jak nalezy do nastepnej walki.Avrolski po walce modli sie o to by znowu stanac do walki z Fedorem a dostaje lomot w swojej nastepnej walce.Czy to znaczy ze Avroslki jest cienki ? raczej nie. Byl zbyt pewny siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.