Dana White o zachowaniu Andersona Silvy

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=Q2wlP_Vj3W0]

Prezes UFC, Dana White czuje się zażenowany zachowaniem swojego najlepszego zawodnika wagi średniej. White, który ostatnimi czasy tak bardzo chwalił Andersona Silve, mówiąc o nim w samych superlatywach i wychwalając jako najlepszego zawodnika p4p, dziś, jest wściekły.

Dana był bardzo podekscytowany tym, że wchodzi na nowy rynek z UFC. Dodaje, że przez ostatnie trzy tygodnie nie myślał o niczym innym, tylko o tym jak sprawić żeby UFC 112 wypadło jak najlepiej w Abu Dhabi. Chwali media i wszystkich tamtejszych ludzi, którzy przyłożyli się do rozwoju tej imprezy i jednocześnie czuje się zażenowany, że w jakimś stopniu zawiódł wielu ludzi.

„Siedząc 10 lat w tym biznesie chyba nigdy nie byłem tak zażenowany jak dziś. To była najgorsza rzecz jaką w życiu widziałem”, mówi Dana.

Dana zaprosił Andersona Silve i jego menedżera Eda Soaresa do swojej przyczepy na prywatną rozmowę. Niestety nie zdradził o czym dokładnie będą rozmawiać.

Podczas gali White był tak wściekły, że wyszedł w trakcie 4 rundy oddając pas Edowi Soaresowi żeby to on po walce założył go swojemu fighterowi. Kolejną rzeczą jaka nie daje spokoju Whiteowi jest fakt, że Brazylijczyk nie okazał skruchy i że w konferencji prasowej po walce nie uznał za stosowne przeproszenie fanów.

Na koniec wywiadu Ariel Helwani wspomina, że wielu fanów na Twitterze wymienia dwóch zawodników – GSP lub Brock Lesnar. Wszyscy chcą widzieć Andersona walczącego z jednym z nich. Helwani pyta czy któraś z tych walk interesowała by Dane w tej chwili. Ten natomiast nie jest w ogóle zainteresowany osobą Andersona Silvy po tym co Anderson pokazał na UFC 112. Dodaje również, że na razie nie ma głowy do tego by myśleć o jakiejkolwiek walce z udziałem Pająka.

6 thoughts on “Dana White o zachowaniu Andersona Silvy

  1. Anderson zamiast walczyć udaje nietykalnego mistrza si-fu 🙂
    Mam nadzieję, że pewnego dnia zobaczę jak ktoś robi mu solidne kuku i ten łysy pajacyk trafi do szpitala i zastanowi się nad sobą :)MMA to nie teatr alternatywny.

  2. Dana obraża go wysyłając takich klaunów jak Maia czy Leites, cierpimy na tym my widzowie, więc moim zdaniem głównym winnym takiego stanu rzeczy jest szef UFC. Zawodnik jest od tego żeby wejść do ringu i wygrać walkę, Spider nie został trafiony w pierwszych 3 rundach, zatem stwierdził że właśnie wygrał.
    Po walce Silva powiedział że Maia obraził go przed walką kwestionując jego umiejętności i chciał w tej walce porządnie obić przeciwnika, co było jego poza zwycięstwem podstawowym priorytetem.

  3. @witowaw – no fakt, Maia poza ewentualnym parterem, nie byl w stanie dosłownie nic zrobic w stójce, jak ogładałem ta walke to mysłalem ze padne ze smiechu, latał za tym silvą jak taka odpustowa małpka dygajaca sie na gumce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *