Dana White o walce Canelo Alvareza z Sergeyem Kovalevem drugiego listopada: to jest szalone

Chris Unger/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Prezydent UFC o bukowaniu terminów UFC 244 i dużej gali bokserskiej.

Największa organizacja MMA na świecie na drugi dzień listopada zaplanowała dla fanów wspaniale zapowiadające się widowisko z pojedynkiem Jorge Masvidala z Natem Diazem. Po czasie okazało się jednak, że tego dnia oktagon UFC będzie miał ogromną konkurencję – również drugiego listopada rozegrana zostanie bokserski event, podczas którego Saul Alvarez podejmie Sergeya Kovaleva.

Dana White uważa to za ogromny błąd.

Zaczęliśmy rozmawiać i zamierzaliśmy wziąć tę datę. Tydzień później usłyszałem, że oni mają zamiar zrobić tę walkę. Myślę, że jest szalonym robienie tego na DAZN w tym dniu co my.

Tak właśnie jest, ale jeśli wybrali czas właściwie i zrobią wszystko dobrze to może być bardzo podobnie jak w nocy gali gdy Justin Gaethje walczył z Donaldem Cerrone a później była walka Tysona Fury’ego. Jeśli czas rozgrywania walk będzie w porządku to może to zadziałać, ale jeśli chcą robić to w tym samym czasie to są cholernymi głąbami.

Prezydent UFC zapomniał jednak wspomnieć, że wówczas gala UFC Fight Night 158 oraz bokserski event z udziałem Tysona Fury’ego były transmitowane w stacji ESPN tak, więc nie było innej możliwości jak rozgrywanie obu gal w innym czasie.

One thought on “Dana White o walce Canelo Alvareza z Sergeyem Kovalevem drugiego listopada: to jest szalone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.