Dana White o tym dlaczego Conor McGregor jest inaczej traktowany od reszty zawodników

mmanews.com
mmanews.com

Conor McGregor jest bez wątpienia jedną z najbarwniejszych i najbardziej kontrowersyjnych postaci w MMA oraz samym UFC i można odnieść wrażenie, że jest inaczej traktowany.

Szef UFC Dana White nie ukrywa, że pomimo wielu wybryków, krnąbrności i decyzji za które wszyscy inni byliby dawno ukarani na wszelkie możliwe sposoby, Conor McGregor jest na uprzywilejowanej pozycji i czasami jest specjalnie traktowany.

Wielu zawodników oraz fanów MMA zarzuca szefowi organizacji, że ten za dużo pozwala Irlandczykowi i traktuje go  zupełnie inaczej od innych. Dana White zabrał głos w tej sprawie i wyjaśnił w radio Sirius XM dlaczego McGregor ma specjalne względy.

„Dla mnie odmówienie mu byłoby niedorzeczne. On oczywiście to robi. Bardzo szanuję tego faceta jako zawodnika, a w tym biznesie chodzi o dawanie jak i branie. Nie można tak po prostu tylko brać. W każdej relacji coś się daje i coś się odbiera. ten facet daje, daje i daje, a kiedy szukamy jakiejś opcji po odwołanej walce, on wchodzi i przyjmuje każdy rodzaj walki. On zasługuje na otrzymanie czegoś w zamian. Kiedy więc on czegoś chce, to daję mu to. Wielu innych chce tylko brać, brać, brać nie dając nic w zamian. To jest ten rodzaj relacji.”

Dana White zdaje się po raz kolejny zaryzykował tymi słowami, ponieważ odzew innych zawodników może być bardzo negatywny, a przecież wielu jest zawodników, którzy dają z siebie wszystko i toczą niesamowite pojedynki. To jednak pokazuje jak ważną postacią w UFC jest Conor McGregor, który zarabia dla tej organizacji potężne pieniądze.

3 thoughts on “Dana White o tym dlaczego Conor McGregor jest inaczej traktowany od reszty zawodników

  1. A KSW zestawia dwoch pseudo fighterow robi z tego Cyrk Bolu sorry stary ale ja wole ogladac show w wykonaniu Dany i Conora niz naszych promotorow UFC to nie jest organizacja non-profit tak jak i KSW ,musza zarabiaclecz od stylu zarzadzania i zasobow czyt.zawodnikow chyba sam wiesz co wybrac…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *