Dana White o przyszłości kobiecego MMA

(foto: martialnews.co.uk)

Jeszcze nie tak dawno temu Dana White orzekł, że w jego organizacji nigdy nie będzie walczących kobiet. W ostatnich wywiadach na temat kobiecego MMA, Dana White pokazał się od innej strony i wygląda na to, że jego zdanie na ten temat uległo zmianie.

„Jeśli chodzi o walczące kobiety to sprawa jest prosta. W tym momencie trzy lub cztery kobiety walczą naprawdę dobrze, reszta niekoniecznie i w ten sposób wychodzą kiepsko dobierane pojedynki. Myślę jednak, że jeśli ten sport będzie się dalej rozwijał w takim tempie i coraz więcej dzieciaków będzie w niego zaangażowanych, to wkrótce sprawa kobiecego MMA może ulec zmianie. Aktualnie trenujących kobiet jest znacznie więcej niż dawniej. Jestem pewien, że na przełomie 6 lat będziemy widzieli więcej kobiet w MMA niż teraz.”

29 thoughts on “Dana White o przyszłości kobiecego MMA

 1. Moje zdaniem kobiety nie powinny walczyć w mma. Już jako bokserki tracą swoja kobiecość. A przecież kobieta ma być naszym natchnieniem, kwiatem tego świata a nie robotem z mięśniami zamiast piersi.

 2. yakuza50: Moje zdaniem kobiety nie powinny walczyć w mma. Już jako bokserki tracą swoja kobiecość. A przecież kobieta ma być naszym natchnieniem, kwiatem tego świata a nie robotem z mięśniami zamiast piersi.

  Każdy ma prawo wyglądać jak chce, robić co chce i żyć jak chce.

 3. tyson: jeno
  lepiej sobie posparuj ale z normalnądziewczyną

  Czemu uważasz, że jestem nienormalna? Bo lubię sztuki walki? ha ha. Wyglądam jak każda normalna dziewczyna, tylko troszkę lepiej się biję niż one. A Ciebie co boli ?:D Męskie ego? buahahaah faceci są tacy żałośni.

 4. fighterka:
  Czemu uważasz, że jestem nienormalna? Bo lubię sztuki walki? ha ha. Wyglądam jak każda normalna dziewczyna, tylko troszkę lepiej się biję niż one. A Ciebie co boli ?:D Męskie ego? buahahaah faceci są tacy żałośni.

  zle mnie zrozumiałaś .chodziło mi oto ze jak napsiałas ze niechcesz go skompromitować więc napisałeś ze by posparował z normalną czyli taką która nie uczy się walczyć
  ej

 5. tyson:
  zle mnie zrozumiałaś .chodziło mi oto ze jak napsiałas ze niechcesz go skompromitować więc napisałeś ze by posparował z normalną czyli taką która nie uczy sięwalczyć
  ej

  aha no to w takim razie zwracam honor :)))))

 6. jeno: fighterka czemu odrazu skompromitowala???dziewczyny czasem mnie leja bo oddac nie moge;)nie umiem ale w parterze to bysmy posmigali razem:-D

  Takie lanie jak oddać nie mogą to nie lanie ;D Ja preferuję stójkę 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.