Dana White o przyszłości Cris Cyborg po bójce z Angelą Maganą

Buda Mendes/Zuffa LLC/Zuffa LLC & Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Miniony weekend dostarczył nam wielu wrażeń zwłaszcza w związku z bójką między Cris Cyborg i Angelą Magana do której doszło podczas spotkania zawodników na UFC Athlete Retreat.

Obydwie zawodniczki miały sobie wiele do powiedzenia po tym jak Magana od pewnego już czasu naśmiewała się z Justino w mediach społecznościowych. Czara goryczy przelała się po tym jak zawodniczka wagi słomkowej przerobiła zdjęcie Cris ze spotkania z dziećmi chorymi na raka w brazylijskim szpitalu. Korzystając z okazji, że obydwie zawodniczki były na spotkaniu postanowiły wyjaśnić sobie tę sprawę. Finał był taki, że Cris Justino uderzyła Angelę Maganę, a do całej awantury została wezwana policja.

Ponieważ obydwie są zawodniczkami związanymi kontraktem z UFC, organizacja będzie musiała zająć się tą sprawą i w ostateczności wyciągnąć konsekwencję podobnie jak przy okazji innych bójek w jakich brali udział chociażby Daniel Cormier i Jon Jones, czy Conor McGregor i Nate Diaz.

Co może grozić Cris Cyborg za uderzenie Angeli Magany tego jeszcze nie wiadomo, ale organizacja traktuję tę sprawę bardzo poważnie i bada całe zajście o czym powiedział Dana White.

— Oczywiście badamy tę sprawę i traktujemy ją bardzo poważnie. Widzieliśmy co się stało. Sprawą zajmuje się prokurator okręgowy i policja. To jest sprawa w którą jestem bardziej zaangażowany niż tylko kwestią „co o tym myślę”.

W najgorszym przypadku Cris Cyborg może grozić kara tymczasowego zawieszenia i usunięcie z karty walk gali UFC 214 oraz grzywna.

Angela Magana złożyła przeciwko Cris Justino pozew za pobicie i w mediach społecznościowych sugeruje, że Cris tym czynem zakończyła swoją karierę w UFC i nawołuje do zwolnienia jej organizacji.

One thought on “Dana White o przyszłości Cris Cyborg po bójce z Angelą Maganą

  1. przejrzałem sobie twitera tej babki, która miałaby teraz pizze z twarzy gdyby nie ludzie w około i szkoda słów. szuka fejmu w różny sposób. W oktagonie jest prze marna, a w życiu prze głupia. Mam nadzieje, że przegra kolejną walkę i wyleci z ufc. obecnie ma 4 porażki z rzędu, nie wiem co ona robi w ufc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *