Dana White o organizacji Pucharu Świata MMA w UFC

Zdaniem prezydenta UFC jest to coraz bardziej możliwe.

O możliwości organizacji takiego przedsięwzięcia Dana White pierwszy raz wspomniał w 2011r. Teraz, 3 lata później, temat ten powrócił.

„Garry i ja rozmawialiśmy o tym wczoraj. Pamiętasz jak zawsze Wam mówiłem, że moim pomysłem było aby zrobić TUF w wielu krajach a następnie zrobić Puchar Świata.”

White dodał, że prawdopodobnie zaczęło się od 3 lub 4 krajów i wyłonienia zwycięzcy między nimi.

„Zamiast zaczynać z wszystkimi, zaczęlibyśmy z trzema krajami. Zaczynamy z trzema krajami, Niemcy mogą być jednym z nich. Anglia jest oczywiście jednym z nich. Dołączenie Szwecji też ma sens. A może byłyby to cztery kraje. Później walczą między sobą.”

Na koniec prezydent UFC zaznaczył, że plany zorganizowania Pucharu Świata są coraz bliższe rzeczywistości dzięki ogromnemu wzrostowi popularności organizacji UFC w skali światowej.

Co myślicie o organizacji takiego turnieju?

4 thoughts on “Dana White o organizacji Pucharu Świata MMA w UFC

  1. Jak Puchar Swiata to puchar swiata a nie ze sb wybiora 4 panstwa i koniec. Co to ma byc ? Takie nie fair zagranie. Kazde panstwo niech wybierze jednego czy dwoch zawodnikow z kazdej kategorii i lecimy z tematem 🙂 Wtedy to napewno caly swiat by siedzial przed TV. Emocje by byly meeeeeeega. Takie moje zdanie a co wy na to ?

  2. Samson racja. Gdziekolwiek ludzie trenuja i maja zawodnikow zawodowych niech wystawiaja po ? ( kwestia zorganizowania zasad) z kazdej kategorii i cytujac klasyka ” lecimy kurwa tutaj! jest zajebiscie w chuj” Takie cos chce zobaczyc. Turniej w ktorym nie wazdne jest pod szyldem jakiej organizacji walczysz, by kazdy mogl wziac udzial

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.