Dana White o możliwym powrocie GSP do UFC

Dana White omówił potencjalny powrót do UFC byłego mistrza wagi półśredniej, Georgesa St-Pierre.

Po tym jak na portalach społecznościowych pojawiły się plotki o spotkaniu Dana White’a z Georgesem St-Pierre w Montrealu, Dana White oświadczył, że z kolanem GSP jest już w porządku i jest już gotowy do wznowienia treningów.

„Lekarze oczyścili kolano GSP. Po operacji takiej jak ta, przestawienie swojej psychiki zazwyczaj trwa około miesiąca, ale on jest w dobrym punkcie.

Z kolanem już wszystko ok i będzie mógł rozpocząć treningi by powrócić do formy. Poinformuje nas o tym, kiedy będzie gotowy.”

Georges St-Pierre nie walczył już od prawie roku, kiedy w listopadzie wygrał przez niejedno głośną decyzję z Johny Hendricksem. Po tej porażce postanowił zrobić sobie dość długą przerwę od walk jednak wciąż utrzymywał swoją formę na treningach. To właśnie na jednym z treningów doszło do kontuzji kolana.

Wszelkie informacje, które dotyczą powrotu GSP do akcji mają raczej pozytywny wydźwięk i trzeba się jedynie uzbroić w cierpliwość. Dana White w dość powściągliwy sposób skomentował wyczekiwany przez wszystkich powrót Georgesa St-Pierre do UFC.

„Nawet o tym nie rozmawialiśmy. Od zawsze miałem wrażenie, że oni są profesjonalistami i kiedy nadejdzie czas, zrozumieją to i dadzą znać.”

5 thoughts on “Dana White o możliwym powrocie GSP do UFC

  1. Ja tam tez bym wygranej Hendricksowi nie dal. Raczej na remis stawialem, ale wygrana GSP tez imo nie byla walem. W koncu o mistrza trzeba byc lepszym, a nie dac wyrownana walke.
    Co do GSP to zycze mu jak najlepiej, bo to spoko gosc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.