Dana White: Następną walkę może być pojedynek Conora McGregora z Khabibem Nurmagomedovem

mmainsight.com

Największa organizacja MMA na świecie planuje ekspansję na rynek rosyjski.

Organizacja UFC nigdy nie zaniechała wkraczania na kolejne rynki tak, by móc powiększyć swoją widownię. Na przyszły rok amerykański promotor planuje wejść do Rosji o czym mówił sam Dana White.

Bardzo mocno skupiamy się na Rosji. Pracujemy nad Rosją. Po pierwsze, jest mnóstwo talentów pochodzących z Rosji i dużo fanów. Jest zawodnik o nazwisku Khabib Nurmagomedov, który jest z Rosji i jest tam niesamowicie popularny.

Prezydent UFC dodał też, że możliwe jest zorganizowanie walki Khabiba Nurmagomedova (24-0, 8-0 w UFC, #1 w rankingu UFC) z Conorem McGregorem (21-3, 9-1 w UFC).

Następną walką może być pojedynek Conora z Khabibem.

McGregor obecnie dzierży mistrzostwo wagi lekkiej po znokautowaniu Eddiego Alvareza na UFC 205. Wcześniej Irlandczyk stoczył dwie walki z Natem Diazem, na UFC 196 musiał odklepać duszenie zaś na UFC 202 pokonał go większościową decyzją sędziów.

Nurmagomedov w tym roku powrócił do walk po niemal 2-letniej przerwie. W kwietniu Rosjanin bez problemu uporał się z Darrellem Horcherem zaś na UFC 205 odprawił Michaela Johnsona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.