Dana White na temat potencjalnej walki między Conorem McGregorem a Donaldem Cerrone

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Pod koniec ubiegłego roku, Donald Cerrone zaczął nawoływać do walki z byłym mistrzem wagi piórkowej i lekkiej Conorem McGregorem. Wówczas szanse na ten pojedynek były bardzo nikłe i Cowboy’a zestawiono do walki z Alexandrem Hernandezem. Teraz konfrontacja Cerrone vs McGregor wydaje się być znacznie bardziej realna.

Po zwycięstwie z Alexandrem Hernandezem na minionej gali UFC on ESPN+ 1, Donald Cerrone po raz kolejny nawoływał do walki z Conorem McGregorem. Tym razem Irlandczyk był pod wrażeniem występu Cerrone i odpowiedział mu stwierdzając, że po takim występie z chęcią by się z nim zmierzył.

Po tym wszystkim, cała społeczność MMA rozpoczęła dyskusje na temat tego pojedynku i informacje te dotarły również do prezydenta UFC Dana White’a, który jak się okazuje jest otwarty na możliwość zorganizowania tego pojedynku.

„Tak, to znaczy, wszystko jest możliwe. Jeśli ci dwaj faceci tego chcą i fani chcą to zobaczyć, to jest to właśnie to, co zrobię.

Nie wparowałem tam i nie mówiłem, że to jest walka, którą zrobię. Nie wiem, co zrobię, ale podoba mi się fakt, że ci dwaj goście, którzy są prawdziwymi kozakami i walczą z każdym – są gotowi do walki z kimkolwiek – chcą się ze sobą zmierzyć. To jest zabawa.”

Choć z pewnością nie jest to jeszcze oficjalne potwierdzenie tego, że walka ta się odbędzie, brzmi to tak, jakby w niedalekiej przyszłości walka między Donaldem Cerrone a Conorem McGregorem była realną opcją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *