Dana White na temat potencjalnego powrotu Brocka Lesnara do UFC

Ethan Miller/Getty Images

Plotki o potencjalnym powrocie do UFC byłego mistrza wagi ciężkiej Brocka Lesnara pojawiły się po tym jak Jon Jones wyzwał Lesnara do walki w wadze ciężkiej.

Aktualna gwiazda WWE została wezwana do walki w wadze ciężkiej przez Jona Jonesa po jego zwycięskiej walce z Danielem Cormierem na UFC 214. Oczywiście ze względu na oblane testy antydopingowe Jonesa nie ma teraz absolutnie mowy o takim pojedynku. Prezydent UFC Dana White przedstawił również swoje zdanie na temat ewentualnego powrotu Brocka Lesnara do Oktagonu.

Będąc gościem wprogramie Dan LeBatard Show, Dana White wyjaśnił, że ​​Lesnar musiałby wstrzymać swój kontrakt z WWE, jeśli miałby zamiar wrócić do UFC.

„Lesnar wciąż jest związany kontraktem z WWE do sierpnia przyszłego roku. Kto wie, co mogłoby się wydarzyć. Nie liczę już na to, tyle mogę powiedzieć.”

Dana White powiedział, że ​​wątpi w to, by WWE ło zainteresowane dopuszczeniem Lesnara do rywalizacji w UFC mając z nim ważny kontrakt w pro wrestlingu.

„Nie będą chcieli zrobić tego ponownie. Widziałeś, co się stało ostatnim razem, gdy był na kontrakcie i nikomu nie wyglądało to dobrze dla nikogo.”

Chociaż niczego nie można być pewnym wygląda na to, ale szef UFC zamknął już rozdział pod tytułem Brock Lesnar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.